Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Wizyta ważnych gości w mieleckiej fabryce.


I Sekretarz KC PZPR Edward Gierek i premier Piotr Jaroszewicz,

Policyjne w(y)padki

Chociaż ich praca polega na tym, by łapać przestępców i doprowadzić do tego, by ponieśli karę za swoje czyny, czasem zdarza się, że to oni stają przed sądem, a finał takich spraw bywa różny.

Olbrzymie wsparcie na budowę szerokopasmowego internetu w Podkarpackiu

O dużej szansie na rozwój, jaką daje szerokopasmowy internet, rozmawiano na konferencji zorganizowanej w Nisku i w Stalowej czytaj dalej
Porozmawiaj na forum Mieleckim!

Wypadek kierującego fiatem w Podleszanach

Wstrząśnienia mózgu doznał kierujący fiatem mieszkaniec powiatu dębickiego, który wczoraj w Podleszanach około godz. 13.20 na łuku drogi wypadł z jezdni i uderzył w drzewo.

Wypadek z udziałem motorowerzysty w Młodochowie

Następstwem uderzenia w samochód przez motorowerzystę w Młodochowie są złamania kończyn tego ostatniego. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 16-stej na lekkim łuku drogi.

Wypadek w Piątkowcu

Złamana ręka pasażera forda to efekt wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Piątkowcu. Kierujący fordem transitem, chcąc uniknąć uderzenia w poprzedzający pojazd zjechał do przydrożnego rowu.

Zderzenie dwóch pojazdów w Chorzelowie

Złamania nogi doznał kierujący fiatem w zderzeniu z oplem, do którego doszło wczoraj w Chorzelowie na drodze relacji Mielec - Tarnobrzeg.

8 Festiwal Muzyka DUSZY i SERCA

Przekazujemy radosną wiadomość.
Mielecki Festiwal Muzyka DUSZY i SERCA powraca!
Festiwal Muzyka DUSZY i SERCA narodził się latem 1999 roku i grał do wiosny 2005 roku. Po 5 latach odpoczynku powraca. To miejsce spotkania człowieka z człowiekiem, człowieka z Bogiem, na które Wszyscy są zaproszeni!

XVII Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Mielca

Po raz kolejny "środkiem" Mielca przebiegniemy się dla uciechy swojej a zwłaszcza prezydenta miasta.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........