Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

"Europekska noc bez wypadku"

W najbliższa sobotę, 16 października, już po raz drugi w Mielcu zostanie przeprowadzona w Mielcu, akcja w ramach kampanii „Europejska Noc Bez Wypadku". Jej celem jest zachęcenie odwiedzających kluby i dyskoteki do odstawienia alkoholu, a co za tym idzie, bezpiecznego powrotu do domu.

Katastrofa avionetki Zdjęcia

Dzisiaj startowała z Mielca II Wyprawa Samolotowa do Rumunii. W jednej z grup wyprawowych, które miały opuścić mieleckie lotnisko, w kierunku Słowacji udały się cztery lekkie maszyny. Trzy załogi zawróciły na mieleckie lotnisko ze względu na złą pogode.

Policjanci przełamali bariere w kontaktach z niesłyszącymi

Zakończył się kurs języka migowego dla policjantów i pracowników Policji na Podkarpaciu.
To wydarzenie bez precedensu, znika bowiem bariera porozumienia między Policją a osobami niesłyszącymi. Do tej pory osoba niesłysząca zmuszona była korzystać z pomocy tłumacza w kontakcie z policjantem.- informuje podkomisarz Paweł Międlar, rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie.

Zginął przygnieciony przez płyty

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego wypadku. 41-letni pracownik jednej z firm, podczas załadunku płyt paździerzowych został przygnieciony przez paletę, która zsunęła się z wózka widłowego.

Policjanci zatrzymali sprawców pobicia

W środowe popołudnie policjanci zatrzymali dwóch pijanych mężczyzn, którzy na ul. Lelewela dotkliwie pobili 15-latka. Dzisiaj usłyszeli zarzuty, grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........