Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Mielecki pejzaż jesienny w video klipie

 W weekend  wziąłem aparat przy ładnej pogodzie poszedłem na miasto.Wpadłem na pomysł by powstały video klipy pod nazwą .Mielec i akordeonowe melodie ,tytuł i akordeon okazał się trafny,oglądany w kraju i krajach tj. USA,Kanada,Anglia, Niemcy,Trafił na strony miłośników akordeonów.Wielu polaków wyjechało za granicę dla nich zima,wiosna,lato,jesień to wspomnienia z kraju,tu mieszkałem,tędy chodziłem i tak dalej.....Zapraszam na video klipy Mielecki pejzaż jesienny 2011 r.

AKROPOL – program stypendialny

AKROPOL - program stypendialny wspierający uzdolnioną młodzież z terenów wiejskich, WYSTARTOWAŁ!!!

"2 stycznia ruszyła rekrutacja do największego w Polsce programu stypendiów licealnych AKROPOL Edukacyjnej Fundacji im. Romana Czerneckiego EFC. Kolejnych 100 młodych ludzi może otrzymać stypendia na cały okres nauki w liceum. Po stypendia AKROPOL można się zgłaszać drogą elektroniczną do 14 marca 2012 roku.

VII Amatorskie Mistrzostwa Mielca w Narciarstwie

Mielecki KLub Górski "Carpatia" zaprasza na VII Amatorskie Mistrzostwa Mielca w Narciarstwie. Zawody odbędą się 4 marca br. w Krynicy - Słotwinach.

Miejsce zawodów: KRYNICA - SŁOTWINY
Termin: 04.03.2012

Wpisowe: 20 zł - dorośli, 10 zł - dzieci i młodzież ucząca się.
Zawody odbywać się będą w różnych kategoriach wiekowych
Zapisy Przyjmowane są do 02.03.2012 r.
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Kolejny Black-Hawk testowany w PZL Mielec


Zakłady Lotnicze Sikorski Aircraft w Mielcu mają już za sobą 11 wyprodukowanych i przetestowanych helikopterów. Kiedyś Iskra, An-2, Dromader teraz to Czarny Jastrząb to lotnicza wizytówka Mielca. - To nowoczesna maszyna nowej generacji - tak o Black Hawku mówi Włodzimierz Adamski z PZL Mielec.

Ile w nagrodę dostał dyrektor szpitala?

Czy nagroda dla dyrektora Leszka Kołacza wyniosła aż pół miliona złotych?! Nie. To jakaś plotka. Dostał dużo mniej – odpowiadają przedstawiciele władz powiatu.
czytaj dalej

Likwidacja niektórych typów szkół ponadgimnazjalnych

Zarząd Powiatu Mieleckiego przyjął projekty uchwał o likwidacji niektórych typów szkół ponadgimnazjalnych. Projekty te zostaną przedłożone Radzie Powiatu do akceptacji na najbliższej sesji Rady. Jak wyjaśnia, odpowiedzialny za oświatę wicestarosta powiatu Andrzej Bryła „są to projekty uchwał dostosowujące sieć szkół ponadgimnazjalnych do zmieniających się przepisów prawa oświatowego i nie mają one nic wspólnego z decyzjami niektórych samorządów o likwidacji szkół, mającymi podłoże ekonomiczne.

Teraz o ściekach płynących

Jak pisze twórca Operatu oddziaływania na środowisko w wiadomej sprawie, „Zakłada się, że powstające w projektowanej ITPOK (Instalacji termicznego przekształcania odpadów komunalnych) ścieki przemysłowe będą spełniały obecnie obowiązujące wymagania dotyczące jakości ścieków zdefiniowane w pozwoleniu zintegrowanym oraz umowie z odbiorcą ścieków”.(str. 124).

Zamierzamy dowieść, że to twierdzenie ma wątłe podstawy.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........