Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Przedszkolaki odwiedziły mieleckich policjantów

Dzieci z przedszkola „Ku przyszłości” w Partyni odwiedziły w piątek Komendę Powiatową Policji w Mielcu. Poznały specyfikę pracy policjantów, dowiedziały się jak bezpiecznie poruszać się po drogach, mogły także usiąść w policyjnym radiowozie oraz zobaczyć jak groźny i skuteczny w działaniu jest policyjny pies.

47-latek posiadał nielegalnie amunicję

Policjanci w trakcie prowadzonej interwencji domowej na osiedlu Kusocińskiego ujawnili w mieszkaniu 47-letniego mielczanina ostrą amunicję. Mężczyzna nie miał wymaganego zezwolenia na posiadanie takich przedmiotów.

Policjanci zatrzymali sprawcę włamania do stacji paliw

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu dębickiego, który w nocy ze środy na czwartek włamał się do stacji paliw w Wadowicach Górnych. Okazało się, że to niejedyne przestępstwo na koncie 27-latka.

Co jeszcze w Mielcu?

Aktualnie w naszym regionie dużo się dzieje. Mam na myśli inwestycje które są czynione. Miasto stara się jak może abyśmy byli zadowoleni że tu mieszkamy i abyśmy byli dumni z Mielca.

"- Na początku przyszłego roku rozpocznie się modernizacja Parku Inwalidów Wojennych. (przyp. przy ulicy Sękowskiego. Obecnie mocno zdewastowany i praktycznie zapomniany. mapa) Jak mówi prezydent miasta J.Chodorowski - wszystkie drzewa zostaną wycięte
- Na ul. Połanieckiej powstanie nowa, tzw. mała architektura, czyli nowe oświetlenie z stylistyką pasującą do charakteru rynku, który już ma niemal ostateczny wygląd.
- Rewitalizacja dotyczy również ul. Rzecznej, gdzie już w tym momencie powstaje prawie 100 miejsc parkingowych, które będą zapleczem parkingowym dla całej starówki."1


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........