Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Turniej DZIKICH DRUŻYN - Mielec

11 sierpnia 2012 roku od 9.00 rano blisko 140 zawodników w 15 minutowych meczach rozpoczęła walkę o tytuł najlepszej amatorskiej drużyny Ziemi Mieleckiej. 8 najlepszych zmierzy się jutro w fazie pucharowej o szansę zagrania w wielkim finale w Rzeszowie.

Jutro kolejne emocje! Zespoły powalczą o puchar Senatora RP Władysława Ortyla oraz nagrody rzeczowe zafundowane przez licznych sponsorów i samego organizatora europosła Tomasza Poręby.

Ruch Palikota w Mielcu

Ruch Palikota Mielec - Grupa zrzeszająca członków oraz sympatyków Ruchu Palikota z Mielca i okolic funkcjonuje w Mielcu już od dawna ale 13 sierpnia o 17:00 przy Al. Niepodległości 14/5 nastąpi otwarcie biura poselskiego Dariusza Dziadzio. Poseł będzie pełnił dyżur w swoim biurze w dniu otwarcia

Zainteresowany naszymi działaniami?
Napisz na ruch.palikota.mielec@gmail.com by dowiedzieć się więcej. Wypełnij deklaracje członkowską i zostań jednym z nas. Nie bądź bierny. Czekamy właśnie na Ciebie! - mówią członkowie ruchu
Zachęcamy aby nas odwiedzić.

Słabiutko

Paulina Buziak, zawodniczka Sokoła Mielec podczas igrzysk olimpijskich w Londynie ukończyła chód na 20 km  dopiero na 45. miejscu z czasem 1.35,23, co jest wynikiem prawie o sześć minut gorszym od tego, jaki osiągnęła w tym sezonie podczas mistrzostw Polski.
Paulina Buziak wypadła też najsłabiej z trójki Polek startujących na tym dystansie.
Start mielczanki był ostatnim występem podkarpackich sportowców w Londynie.
Z dziewiątki naszych przedstawicieli nikt nie zdobył medalu.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........