Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

II Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia na Celność Lądowania

Po Stalowej Woli – Mielec będzie kolejnym w naszym regionie miejscem rozgrywania ciekawej imprezy szybowcowej. Aeroklub Mielecki zaprasza wszystkich, nie tylko pilotów szybowcowych mających za sobą podstawowe przeszkolenie, na II Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia na Celność Lądowania. Impreza jest niezwykle widowiskowa także dla publiczności, stąd zaproszenia ma charakter otwarty i jest skierowane do wszystkich miłośników lotnictwa.
Zawody odbędą się 1-2 września (sobota-niedziela), ale zgłoszenia i potwierdzenia udziału w zawodach przyjmowane są do 31 sierpnia (piątek) do godz. 16.

II Spotkania Lotniczych Pokoleń - Mielec 2012

Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieleckiej, Klub Miłośników Lotnictwa TMZM, Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich, Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu, Stowarzyszenie Sieć Porozumienia Lotniczego AVIA SPLOT, Stowarzyszenie Promocji Polskiego Lotnictwa z okazji Święta Lotnictwa zapraszają na  
II SPOTKANIA LOTNICZYCH POKOLEŃ - Mielec 2012 
do sali widowiskowej Domu Kultury SCK w Mielcu, 
Al. Niepodległości 7, dnia 31 sierpnia (piątek) 2012 roku o godz. 17 00.
 W ramach II Spotkania Lotniczych Pokoleń ogłoszone zostaną wyniki i nagrodzeni zwycięzcy konkursów:
1. Ogólnopolski Konkurs Literacki pt. "Na skrzydłach Ikara"
2. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzno-Plastyczny pt. "Samolot w obiektywie i palecie barw"

Wrze po "Dniach Mielca"

Jeszcze dobrze nie ucichło echo po koncertach na Dni Mielca a opinia ludzka już ze swą krytyka wychodzi. Radny miejski Józef Stala przyczepił się do koszulek zespołu "Video" z których - jak powiedział - aż kipiało od wulgaryzmów.
Wulgaryzmy owe miały przejawiać się  w formie napisów na ubraniach członków zespołu. Radnemu nie podobał się też fakt promowania picia alkoholu i „palenia skrętów”, co robił zespół podczas występu


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........