Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

„Złota Jesień” w Karnawale


Członkowie klubu „Złota Jesień” zorganizowali sobie w SDK Mielec miłe spotkanie przy muzyce i pysznych potrawach przygotowanych przez członkinie Klubu.

Jak zwykle przy takich uroczystościach w pracę zaangażował się cały Zarząd wraz z opiekunką klubu Teresą Kubik. Przygotowania w kuchni rozpoczęły się już w środowe popołudnie, kiedy to panie przygotowywały smakołyki z produktów, o które wcześniej zadbał pan Stanisław Włodarczyk. On też w trakcie zabawy zajmował się muzyczną oprawą całego spotkania.

Jak dzieci w SDK Mielec ferie 2012 spędzały

Dwa tygodnie ferii dobiegły końca - beztroska zabawa również. Dla dzieci w wieku szkolnym przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych propozycji, z których wszyscy chętnie korzystali. Zajęcia stacjonarne, w budynku domu kultury, jak i te poza nim cieszyły się wielkim zainteresowaniem, na wyjazdy na basen czy wyjścia do kina na kilka dni przed już mieliśmy pełny stan chętnych. Maluchy spędzały z nami całe dnie, pierwsze dzieci przychodziły do SDK jeszcze przed godziną dziewiątą.

Wystawa malarska - Malarskie światy Wojciecha Weissa

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
zaprasza na wystawę
"Malarskie światy Wojciecha Weissa"

9-30 marca 2012
wystawa otwarta dla zwiedzających:
wtorek - piątek w godz. 10.00 - 18.00, niedziela w godz. 15.00 - 19.00

"Śpiewaj razem z nami" - Przegląd Piosenki Dziecięcej

1 marca (środa) br. o godz. 10.00 w sali widowiskowej Domu Kultury SCK odbędą się Eliminacje Powiatowe XXII Przeglądu Piosenki Dziecięcej "Śpiewaj razem z nami".

Organizatorem Przeglądu jest Centrum Kulturalne w Przemyślu (Dział Organizacji Działalności Artystycznej), ul. Konarskiego 9, tel. (16) 678-35-50 w. 50.

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu zaprasza do udziału w Eliminacjach Powiatowych solistów w wieku 6 - 17 lat oraz zespoły wokalne i instrumentalne. Karty zgłoszenia prosimy składać do 14 lutego br. w Dziale Organizacji Imprez SCK w Mielcu, p. 10, I piętro.

Paweł Pazdan kandydatem na stanowisko dyrektora Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu

14.02 br. w Starostwie Powiatowym w Mielcu zebrała się jedenastoosobowa Komisja Konkursowa (sześciu przedstawicieli starostwa oraz reprezentanci: okręgowej rady lekarskiej, rady pielęgniarek i położnych, międzyzakładowej organizacji związkowej, ogólnopolskiego związku zawodowego ratowników medycznych, związków zawodowych ratownictwa medycznego w Mielcu i rady społecznej pogotowia), której zadaniem było rozpatrzenie czterech kandydatur na stanowisko dyrektora Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. W wyniku prac Komisja wyłoniła kandydata na dyrektora – p. Pawła Pazdana – dotychczasowego dyrektora Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........