Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Mieleccy kibice odpowiedzą za zbiorowe naruszenie porządku publicznego

Ponad pięćdziesięciu kibiców odpowie za zbiorowe naruszenie porządku publicznego, do którego doszło wczoraj w Dębicy, podczas meczu piłkarskiego o Puchar Polski. Na mecz rozgrywany bez udziału kibiców przyjezdnych dotarł autokar z grupą kibiców z Mielca. Ich agresywne zachowanie skutkowało interwencją znajdujących się na miejscu policjantów.

Autokar z mieleckimi kibicami przyjechał do Dębicy już w trakcie meczu, choć informacja o tym, że mecz odbędzie się bez udziału zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych została przekazana kibicom z Mielca już wcześniej.

Pracownia Angiografii przy Oddziale Naczyniowym otwarta

Pracownia Angiografii przy Oddziale Naczyniowym Szpitala Powiatowego w Mielcu została oficjalnie otwarta. Uroczystość stała się również okazją do zaprezentowania licznym gościom nowej elewacji Oddziału Zakaźnego, a także właśnie założonego parku wokół placówki.
     Jak podkreśla Marek Wilczyński, ordynator Oddziału Naczyniowego, pracownia, której utworzenie kosztowało szpital ponad 2 mln złotych, ma kapitalne znaczenie w procesie diagnozowania i leczenia miażdżycy, która obecnie zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych na równi z cukrzycą i chorobami serca.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........