Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

09 Kartka z życzeniami w dzień matki cz.2


Kartka z Życzeniami zaprasza  26 maja Dzień Matki, nasze drogie i kochane mamy.Pozdrawiamy dzisiaj wszystkie matki i składamy im  kosz kwiatów z życzeniami z okazji ich święta.

08 Kartka z Życzeniami w Dzień Matki cz.1


Dzień Matki Dzień Matki – święto obchodzone corocznie w Polsce 26 maja jako wyraz szacunku dla wszystkich matek. W tym dniu są one zwykle obdarowywane laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami przez własne dzieci, rzadziej inne osoby. To święto ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości, podziękowania za trud włożony w wychowanie.

Początki święta sięgają czasów starożytnych Greków i Rzymian. Kultem otaczano wtedy matki-boginie, symbole płodności i urodzaju. Zwyczaj powrócił w siedemnastowiecznej Anglii pod nazwą niedziela u matki i początkowo oznaczał wizytę w katedrze. Dzień, w którym obchodzono to święto, był wolny od pracy.

Interaktywny plan miasta Mielca

Ruszył Interaktywny plan miasta Mielec? Początki są nieciekawe, w większości nie działa lub działa bardzo wolno zapewne dlatego że zainteresowanie jest duże. Plan miasta, wirtualny urząd, zdjęcie lotnicze, Portal 3D, portal inwestora, baza adresowa, baza firm, nawigacja… http://www.plan.mielec.pl
  Platforma informacyjno została stworzona kosztem ponad 1,6 mln zł. Z czego 1,3 mln zł to dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego województwa podkarpackiego na lata 2007-2013. Na razie jest to wersja bardzo niestabilna ale warta zarezerwowania czasu i poznania bo to kopalnia wiedzy o mieście.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........