Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

"Muzyka Duszy i Serca" IX Festiwal, Mielec 2012

Błogosławiony - pod takim hasłem tuż przed Świętami Wielkiej Nocy zagra 9. Festiwal Muzyka Duszy i Serca Mielec 2012. 3 kwietnia zagrają Bâtir & Canoris Pokolenie JP2, B13, Lumen Christi i Bartek Jaskot Trio.

Goście:
Bâtir & Canoris Pokolenie JP2, zespoły wpisane w nową historię naszych spotkań.
B13 to muzyka wywodząca się w prostej linii z jazzu i poezji śpiewanej. Formację tworzą muzycy z Podkarpacia, których pasja, miłość do muzyki oraz skomplikowanej harmonii naprowadziły na współrzędne o nazwie B13.

Przecież sie należy

Z przyjemnością chciałbym poinformować parafian Trójcy Przenajświętszej, że obecny proboszcz postanowił postawić sobie pomnik za życia, a dokładniej to polichromię na głównej ścianie ołtarza, oczywiście za pieniądze parafian.
Kazał umieścić swoją podobiznę pośród innych apostołów.

Olimpiada Teologii Katolickiej

Pragniemy poinformować, że w dniu 15. 04. 2012 r. odbył się w Tarnowie diecezjalny etap XXII Olimpiady Teologii Katolickiej. ILO im. Konarskiego reprezentowały: Karolina Szelest z klasy II d, Katarzyna Kusek z klasy II e i Magdalena Adamczyk z klasy I a – zwyciężczynie etapu szkolnego w  ILO. Informujemy, że Karolina Szelest zajęła II miejsce na tym etapie Olimpiady. W ten sposób zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego i będzie reprezentowała naszą szkołę w Koszalinie w dniach 12-14 kwietnia. Gratulujemy jej tak wysokiego wyniku i życzymy w przyszłości dalszych sukcesów.

„Po słonecznej stronie życia”

„Są dni, gdy świeci słońce i nie wiesz, dlaczego tak jest. Jesteś po prostu szczęśliwy…”

W piątkowe popołudnie, 16 marca 2012 r. o godz. 17:00 w gościnnych progach Państwowej Szkoły Muzycznej w Mielcu odbyło się trzecie w tym roku szkolnym spotkanie z poezją i muzyką, zorganizowane przez członków Szkolnego Koła Recytatorskiego oraz nauczycielki języka polskiego: Małgorzatę Głodzik i Małgorzatę Stryczek.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........