Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Zapraszamy na najnowszy film Tima Burtona: "Frankenweenie 3D"

Zapraszamy wszystkie dzieciaki wraz z rodzicami na mikołajkowe seanse filmów: "Renifer Niko ratuje brata 3D" oraz "Dino mamę 3D". W weekend 7 - 9 grudnia filmy wyświetlimy w promocyjnej cenie: 17 zł bilet normalny, 15 zł bilet ulgowy. Opisy filmów oraz zwiastuny można obejrzeć na naszej stronie www.kinogalaktyka.pl

Radni miejscy za podwyżkami cen biletów


     Od stycznia 2013 r. wzrosną ceny biletów Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Mielcu. Podkarpackie miasto jest więc kolejnym miejscem na liście miast, w których pokrycie kosztów funkcjonowania komunikacji publicznej upatruje się w drenowaniu kieszeni obywateli, a nie w szukaniu oszczędności w administracji państwowej. 

O podobnej sytuacji, czyli o podwyżkach cen biletów komunikacji miejskiej w Warszawie pisaliśmy już w publikacji pt. „ProtestujmyPrzeciwko Wzrostowi Cen Biletów Komunikacji Miejskiej W Warszawie, zachęcając jednocześnie do wywierania presji na władzę (patrz: „Podwyżki Cen Biletów Komunikacji Miejskiej: Informacja DlaMieszkańców Warszawy), której efektem powinno być na przyszłość wyczulenie włodarzy na los przeciętnych obywateli. Świadomy reakcji obywatelskiej przedstawiciel władzy powinien zdawać sobie również sprawę, że na bezkarne w jego mniemaniu przerzucanie obciążeń finansowych na społeczeństwo, nie będzie przyzwolenia. 
Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........