Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Otwórz się na nowe możliwości

Projekt realizowany w okresie od 01.01.2012r. do 30.09.2013r. w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie.
Do udziału w projekcie zaprasza Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie -  Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego

Dzień matki

To jedyne i niepowtarzalne święto. Szkoła Podstawowa nr.9 i Przedszkole im.Kubusia Puchatka uczciły je bardzo uroczyście. Już od początku maja uczniowie i przedszkolaki przygotowywały się do tego wyjątkowego dnia - uczyły się wierszy, piosenek, tańców, które chciały zaprezentować swoim mamusiom.

23 maja swoje mamy gościły dzieci z grupy Wesołe Misie i Mądre Sowy I, a 24 maja dzieci z grupy Króliczków i Mądre Sowy II.

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży młota pneumatycznego

Policjanci zatrzymali sprawcę czwartkowej kradzieży młota pneumatycznego z terenu budowy trybun stadionu Stali Mielec. Młot wrócił do właściciela, a 27-latek, który go ukradł, trafi przed oblicze sądu.

W czwartek dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży młota pneumatycznego z terenu budowy trybun stadionu przy ul. Solskiego w Mielcu. Pracownik obsługujący urządzenie, około godz. 14. pozostawił je na chwilę na stanowisku pracy, a sam poszedł na przerwę. Kiedy wrócił, młota już nie było.

Ekumeniczne przesłanie z okazji Piędziesiątnicy


„Niech w dzień Zielonych Świąt Bóg ześle na ludzi i świat odwagę, nadzieję i przemieniającą moc miłości”. Życzenia te zawiera przesłanie Światowej Rady Kościołów na jutrzejszą uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W dokumencie przypomina się, że to uroczyste zakończenie obchodów wielkanocnych ukazuje różnorodność ludu Bożego. „Uczniowie nie pochodzą z tego samego kraju, nie mówią tym samym językiem, na różny sposób interpretują to, czego doświadczyli. Ale łączy ich przyjęcie Bożego działania, które przemienia świat i ich samych” – czytamy w ekumenicznym przesłaniu.

Objazdowa Biesiada Brydżowa

Równowaga w przyrodzie to rzecz najważniejsza. Tradycja obok nowoczesności. Żywy, integracyjny brydż przeciwdziałający wyobcowaniu pielęgnuje tradycję i wspaniale organizuje czas, dlatego też czerpiąc z technologicznych korzyści jakie niesie świat wirtualny nie zapominajmy o ciepłych spotkaniach w gronie miłośników tej samej rozrywki.


Objazdowa Biesiada Brydżowa jako alternatywa dla Bridge Base Online to propozycja zagospodarowania czasu wolnego skierowana przede wszystkim do grupy wiekowej 50+ i zarazem miłośników brydża raczej amatorskiego. Celem jest integracja osób grających w "kółeczko" i propagowanie brydża porównawczego przy okazji spotkań towarzyskich w szerszym gronie.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........