Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Zlot najstarszych szkół w „królewskiej”

W dniu 20 kwietnia 2012 roku w Sali Królewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej w Mielcu odbył się XXIII Zjazd Stowarzyszenia Na Rzecz Najstarszych Szkół w Polsce. Organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące w Mielcu. Uroczystość uświetnił swoim występem Kwintet akordeonowy prowadzony przez Zdzisława Szymczyka oraz słowno - muzyczny program artystyczny uczniów I LO pt. „Przeszłość to dziś”.

Turniej Szachowy Juniorów - Wadowice Górne

21 kwietnia odbył się Turniej Szachowy Juniorów o Puchar Prezesa Klubu Gier Logicznych "Szarotka" Wadowice Górne
         Turniej miał charakter zamknięty.

Zjazd delegatów PSL


22 kwietnia 2012 roku odbył się Gminny Zjazd Delegatów Polskiego Stronnictwa Ludowego w Borowej. Prezesem Zarządu Gminnego została ponownie Pani Jadwiga Ząbek. Powołano również Komisję Rewizyjną w składzie: Józef Ząbek, Maria Gudz, Krystyna Walas. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany poglądów i planowania działalności na najbliższe cztery lata.

Mieleckie buraki

Mielczanie parkują koszmarnie. „Porzucają” auta byle gdzie, byle tylko było blisko miejsca docelowego. Nie mają wyobraźni parkując auta w poprzek czy stając na 2 miejscach jednocześnie. Parkują gdzie im się żywnie podoba, spieszy im się zawsze a pieszy czy rowerzysta na drodze to dla nich jak wrzód na d...
         Jeśli nie ma miejsc do parkowania w danym miejscu, to nie oznacza, że można się wciskać gdziekolwiek i jakkolwiek! Należy znaleźć miejsce, zostawić samochód i PRZEJŚĆ się kawałek. Szok, prawda?


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........