Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Kolektory słoneczne na basenie?

W Urzędzie Marszałkowskim trwa ocena formalna wniosku władz Mielca o dofinansowanie budowy kolektorów słonecznych, które miałyby ogrzać wodę w basenach otwartych i krytym przy ul. Kusocińskiego. Byłaby to już druga taka inwestycja po zainstalowania systemów solarnych na krytej pływalni „Smoczka”.

Władze Mielca złożyły wniosek pod koniec sierpnia starając się o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013, w ramach osi priorytetowej Infrastruktura Techniczna, działanie Infrastruktura Energetyczna.

Otwarte Mistrzostwa Mielca w pływackich sprintach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Międzyszkolny klub sportowy "Ikar" zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Mielca w pływackich sprintach, które odbędą się w sobotę, 29 września 2012 o godzinie 9:00 na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu, ul. Solskiego 1.
Trzy najlepsze zawodniczki i trzech zawodników w każdej kategorii wiekowej otrzyma nagrody i dyplomy za sumę punktów zdobytą w 4 startach indywidualnych wg. tabel wielobojowych.
 
Zawody będą rozgrywane na pływalnia dł. 25 m, 6 torów, przy temperaturze wody 27 C.
Zawodnik ma prawo startu w 4 konkurencjach indywidualnych i w sztafecie,
Zawody przeprowadzone będą seriami na czas, rozstawienie wg. czasów podanych na kartach startowych, od serii najsłabszej.

Europosłowie PiS bronią twórcy Antykomor.pl

Europosłowie PiS zwrócili się do organizacji Reporterzy bez Granic z prośbą o interwencję ws. skazania twórcy portalu Antykomor.pl.
Zapowiedzieli też działania w tej sprawie na forum Parlamentu Europejskiego i Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.
- Według nas umiędzynarodowienie tej sprawy jest konieczne. To skandal, że takie wyroki zapadają. Podjęliśmy inicjatywę poinformowania o tym fakcie bardzo znanej i znaczącej organizacji, która broni dziennikarzy, wolności słowa - Reporterów bez Granic - powiedział europoseł Ryszard Czarnecki podczas konferencji prasowej w Sejmie.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........