Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Szkoła muzyczna

Kiedyś Budynek dawnej Rady Powiatowej
Ul.Kościuszki
Fotka z 1942 r.

In - Tech


Prace nad remontem budynku przy ul.Wojska Polskiego przeznaczonego na Inkubator Nowych Technologii In - Tech trwają. Oto kilka fotek z 5.11.11

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Urząd Gminy Borowa informuje, że w dniu 10 listopada 2011 r. od godz. 9:30 na terenie Gminy Borowa zostanie przeprowadzona bezpłatna i objazdowa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (tj. lodówek, pralek, komputerów, drukarek, telewizorów, monitorów, odbiorników radiowych, narzędzi elektrycznych, telefonów, mikrofalówek, czajników elektrycznych, świetlówek itp.) oraz baterii i akumulatorów.
Zbiórka będzie polegała na wystawieniu zużytego sprzętu w widocznym miejscu tj. przy drodze do godz. 8:30 10 listopada 2011 r.
Zapraszamy do skorzystania z tej formy pozbycia się niepotrzebnego sprzętu, który zalega w Państwa domach.

XVI Otwarty Turniej Szachowy im. Józefa Gromka

68 zawodników wzięło udział w XVI Otwartym Turnieju Szachowym im. Józefa Gromka, który odbył się w Stalowej Woli 5-ego listopada 2011 r.
"Klub gier logicznych Szarotka" z Wadowic Górnych reprezentowało 13 juniorów, którzy zagrali w dwóch grupach wiekowych - B (juniorzy do lat 15) i C - (juniorzy do lat 10). Miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli: Fedor Filip i Siewierski Szymon w grupie B oraz Juras Paweł w grupie C.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........