Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Mielecki Harcerski Start

Pierwsza pomoc, terenoznawstwo, pokaz biwakowania oraz szyfry to zajęcia, które odbywały się w niedzielny dzień dla harcerzy i mieszkańców Mielca na placu zabaw za Spółdzielczym Domem Kultury przy ul. Kusocińskiego
W niedzielne przedpołudnie harcerze rozpoczęli nowy rok od apelu podczas tegorocznego Pikniku. Podczas niego Komendantka Hufca ZHP Mielec hm. Anna Marek życzyła wszystkim instruktorom, drużynowym oraz druhom powodzenia podczas tegorocznego roku harcerskiego.

Starość nie radość.

Wydarzenie, jakich wiele w naszej kulturze – jubileusz. Minęło 15 lat od momentu powstania w Tarnobrzegu specjalnej strefy ekonomicznej.
W takich chwilach jest sposobność do powspominania minionych zdarzeń i ludzi, powiedzenia sobie paru miłych słów o tym jacy byliśmy dzielni i ile dobrego uczyniliśmy, wypicia kieliszka alkoholu. Ot, sztampa. Nic nadzwyczajnego.

Paru oficjeli powie parę zdawkowych zdań, prowadzący imprezę parę dowcipów, a główny bohater imprezy, Dyrektor, wspomni minione czasy, sukcesy i podziękuje współpracownikom.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........