Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Prace remontowe w Mielcu Zdjęcia

X Przegląd Zespołów Tanecznych "Pasikonik"

Serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowym X Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Pasikonik" 2011. Zgodnie z niektórymi Państwa sugestiami, którymi Państwo podzielili się z nami w ubiegłorocznej ankiecie, wprowadziliśmy kilka usprawnień naszego Przeglądu. Wyodrębniliśmy w starszej grupie wiekowej kategorię tańca nowoczesnego (czyli wszystkie tańce typu hip-hop, breakdance, disco-dance, funky itp.) do młodszej dołożyliśmy piosenkę z ruchem (tu jednak wszystko w jednej kategorii - formy różne).

Koncert zespołu Akurat

Bilety 25 zł (20 zł w przedsprzedaży) - można nabyć w: sklep Hip Hop, klub Studio.

Koncert Gienek Loska Band

Gienek Loska Band to zespół, który kontynuuje najlepsze tradycje bluesa i rock'n'rolla lat 60-tych i 70-tych. Jego wokalisty, zwycięzcy telewizyjnego show X FACTOR, Gienka Loski przedstawiać bliżej nie trzeba, choć warto wspomnieć i zaznaczyć, iż w początkach swej muzycznej drogi wraz z mielczaninem Tomkiem Dzieniem tworzył zespół Seven B, z którym z powodzeniem koncertował - również w naszym mieście. Gienek, lider zespołu, charyzmatyczny wokalista i gitarzysta to osobowość, z którą z pewnością warto się spotkać, do czego Państwa zachęcamy.

XI Przegląd Dziecięcych Grup Teatralnych "Scenażeria" 2011

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu zaprasza na
XI Przegląd Dziecięcych Grup Teatralnych
"Scenażeria" 2011

Kasyno w mielcu?


Radni na najbliższej sesji, w czwartek zajmą się wnioskiem firmy Estrada Polska o utworzeniu w Hotelu Polskim przy ulicy Biernackiego 11, kasyna.

Czat z prezydentem i prezesem MKS

Internetowy czat z prezydentem Mielca Januszem Chodorowskim, który odbędzie się w środę, 19 października, o godzinie 11.00 . Tym razem gościem internetowego spotkania z mieszkańcami Mielca, będzie także Ewa Garncarz, prezes Miejskiej Komunikacji Samochodowej.
Więcej się chyba można dowiedzieć z tych spotkań niż z kilku numerów Korsa razem wziętych.

„Pozory mylą, dowód nie”


Kampania ukierunkowana jest przede wszystkim na aktywizację środowisk lokalnych w całym kraju, zbudowanie szerokiego społecznego frontu sprzeciwu wobec sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim i koalicji na rzecz ograniczenia dostępności napojów alkoholowych w tej kategorii wiekowej. Jesteśmy zdecydowanie za

Koncert GrubSon + goście

Koncert promujący album "Coś więcej niż muzyka".
Godzina koncertu: 19.30.
Bilety w cenie 25 zł (20 zł w przedsprzedaży) można nabyć w sklepie HIP HOP i klubie Studio.

Wyjść na zero Tour 2011

Banisher, Concrete (HUN), Neyra, Pyrophobia.
Godzina koncertu: 19.30.

"MONO-DUO-DRAMY" Spotkania z Teatream

"MONO-DUO-DRAMY"
Wywiedzione ze Słowa Spotkania z Teatrem. Warsztaty dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej z Mielca. Przełamujące stereotypowe percepcje, doskonalące zdolności komunikacyjne. Przedstawiające i wdrażające techniki oddychania, emisji głosu, dykcji. Uczące - poprzez budzenie spontanicznej ekspresji - wyrażać i rozwijać własną osobowość (monodramy). Zadania aktorskie pogłębiające sztukę improwizacji ze szczególnym uwzględnieniem współdziałania z partnerem scenicznym (duodramy). W efekcie przedstawienie nabytych umiejętności w wywiedzionym ze słowa lub monodramie przed szkolno - klasową publicznością.

Mielec: nowe inwsetycje w SSE - 7,5 mln zł

MULTIVAC Sp. z o.o. zainwestuje ponad 7,5 mln zł i zatrudni co najmniej 20 pracowników w związku z uruchamianą w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC produkcją folii z nadrukiem do stosowania w automatycznych maszynach pakujących. czytaj dalej
Porozmawiaj na forum mieleckiej społeczności!

Pierwsze skrobania szyb


Dziś rano my kierowcy, otworzyliśmy sezon zimowy


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........