Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Przedszkolaki w urzędzie miasta

Mielecki magistrat odwiedzili w czwartek 4 października najmłodsi mieszkańcy naszego miasta. Z wizytą przyszły przedszkolaki z filii Przedszkola nr 12 w Szkole Podstawowej nr 3. 

Józef Witek, kierownik Biura Promocji i Informacji, który wcielił się w rolę

Kup pan młyn.

Powiat mielecki chce sprzedać działkę wraz z budynkiem przy ul .Legionów gdzie dziś stoi jeszcze stary nieczynny młyn. Cena szacunkowa nieruchomości wynosi 300 tys, starostwo dało cenę wywoławcza 500 tys.za działkę i wyszło 800 tysięcy których nikt dać nie chce.
To już kolejny przetarg na tą działkę który nie przyniósł rozwiązania.  Czy ta kwota jest za wysoka?

XVIII Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta miasta Mielec

12 października (piątek) 2012 roku Aleja Niepodległości w Mielcu stanie się już tradycyjnie areną zmagań lekkoatletów, którzy wezmą udział w XVIII Biegu Ulicznym o Puchar Prezydenta Mielca. Organizatorem biegów jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec.
Celem imprezy jest promocja miasta i regionu oraz popularyzacja biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej.
 Bieg odbędzie się 12 październik /piątek/ 12 r.  a start nastąpi o godz. 16.40 z pod Samorządowe Centrum Kultury.

Ekipa pogotowia ratunkowego z Mielca w polskiej elicie

W Raciborzu spotkali się tylko najlepsi ratownicy medyczni, także ci z Mielca i po raz kolejny sprawdzili się podczas zmagań najlepszych drużyn ratowniczych w kraju. 
Znaleźli się w połowie mistrzowskiej stawki, co uważają za sukces, bo, jak zdradzają, decyzja o starcie w zawodach w tym składzie zapadła niewiele na ponad miesiąc przed mistrzostwami.

Znowu narkotyki

Mieleccy policjanci w poniedziałek zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu, który posiadał marihuanę. Policjanci zabezpieczyli w domu zatrzymanego narkotyk z którego można było zrobić ok. 70 działek nielegalnej substancji. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........