Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

XII Rajd Mielecki

AUTOMOBILKLUB Mielecki 9 września organizuje XII Rajd Mielecki-TARGUM. Jest to impreza otwarta, wiec brać udział mogą wszyscy chętni posiadający samochód sprawny, ubezpieczony – posiadający OC i NNW. Kierowca i pilot /pilot ukończone 17 lat/muszą posiadać kaski podczas wykonywania prób sportowych, zgłosić swój udział w terminie ogłoszonym przez Organizatora popartym opłatą wpisowego. Jeżeli ktoś będzie posiadał samochód wypożyczony lub użyczony zobowiązany jest przedłożyć pisemną zgodę właściciela pojazdu. Wszelkie informacje wraz z Regulaminem KJS – u są dostępne i można pobrać odpowiednie druki zgłoszeniowe na stronie Automobilklubu Mieleckiego.

Zatrzymany sprawca kradzieży roweru

Jak ustalili mieleccy funkcjonariusze, około godz. 15 spod sklepu na osiedlu Smoczka ktoś ukradł pozostawiony bez zabezpieczenia rower marki BMX o wartości 1500 zł. Kilka godzin po kradzieży policjanci zatrzymali nietrzeźwego 21-letniego mielczanina podejrzewanego o tą kradzież. Na posesji zatrzymanego ujawniono skradziony rower, który został przekazany właścicielowi. Sprawca kradzieży trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj podczas przesłuchania przyznał się do zarzutu kradzieży. Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności. O dalszych losach mężczyzny zdecyduje prokurator i sąd.

Policja zatrzymała włamywaczy

W poniedziałkową noc policjanci patrolujący miasto zauważyli dwóch mężczyzn, którzy podejrzewani byli o dokonywanie włamań. Na widok funkcjonariuszy mężczyźni zaczęli uciekać. Kilka ulic dalej po krótkim pościgu zatrzymano jednego z mężczyzn. Ujawniono również samochód, którym poruszali się mężczyźni. W samochodzie, który był wypożyczony z wypożyczalni na terenie województwa podkarpackiego ujawniono skradzione z innego pojazdu tablice rejestracyjne oraz łom. Kilka godzin później zatrzymano drugiego mężczyznę.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........