Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Kolizja na Sienkiewicza

Na Sienkiewicz 120, skrzyżowanie przy zjeździe na Jagiellończyka doszło do kolizji. Matiz jadący w lewo od ronda dostał w bok od chcącego wjechać na Sienkiewicza auta. Zapewne Daewoo chciał zjechać a drugi chciał zdążyć.
Policja a za nimi Straż bardzo szybko były na miejscu

Grupa Odskocznia

Podczas finału M4 2012 wystąpi grupa teatralna Odskocznia, która za jedną z form działania wybrała improwizacje. Start o g. 16.30.
Improwizacja, w skrócie Impro to  brak scenariusza, spontaniczne dialogi, w roli głównej widzowie i ich śmiałe pomysły, które aktorzy spełniają na scenie.
 Podczas, gdy aktorzy będą na scenie wytężać swoją kreatywność improwizacją, Państwo, to znaczy, nasi goście, będziecie w tym wszystkim pomagać, a wszyscy razem (umówmy się) będą się świetnie bawić!

Program usamodzielniania Weekend drugi

W dniach od 13.07.2012 roku (piątek) do 16.07.2012 roku (poniedziałek) na terenie Środowiskowego Domu Samopomocy PSOUU Koło w Mielcu przy ul. Wojsławskiej 278 odbył się drugi weekend Programu Usamodzielniania w formie pobytu weekendowego z udziałem osób niepełnosprawnych wspieranych przez trenerów samodzielności.
 
Uczestnicy Programu na miarę własnych możliwości wykonywali codzienne czynności życiowe oraz uczestniczyli w integracji społecznej.

Pierwsze porody z zastosowaniem podtlenku azotu i nowy sprzęt

Kolejne nowości na mieleckim Oddziale Ginekologiczno-Położniczym
Kobiety, które w mieleckim szpitalu rodzą naturalnie otrzymały nową możliwość, którą z miejsca uznały za hit. Gdy tylko aparatura do aplikacji podtlenku azotu, czyli gazu rozweselającego została uruchomiona, chęć skorzystania z niej zgłosiło kilka pań. Nowości nie tylko na położnictwie, ale również na ginekologii - teraz kobiety, które zdecydowały się na laparoskopową metodę amputacji trzonu macicy nie muszą wyjeżdżać z Mielca. Nowy sprzęt pozwala wykonywać je na miejscu, także w trybie ostrym.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........