Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Zatrzymali zboczeńca

Na początku sierpnia na Policję zgłosiła się kobieta i zawiadomiła, że w nocy na ulicy Przemysłowej w Mielcu podbiegł do niej mężczyzna i zaczął ja obmacywać, próbując ją przewrócić na ziemię. Kobieta zaczęła krzyczeć i wyrywać się prześladowcy, wtedy on uciekł. Pokrzywdzona opisała funkcjonariuszom napastnika. Rysopis trafił do wszystkich patroli. Po kilku dniach inna kobieta zgłosiła o identycznym napadzie, tym razem na ul. Sikorskiego. Komendant Powiatowy Policji w Mielcu powołał specjalna grupę policjantów, której celem było ustalenie i jak najszybsze ujęcie sprawcy.  

Święto latawca


7.10.2012 roku Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich we współpracy z Powszechną Spółdzielnią Spożywców SPOŁEM W Mielcu oraz Aeroklubem Polskim pragnie zorganizować regionalne Zawody Latawców „Święto latawca”, obejmujące latawce płaskie i skrzynkowe, na terenach rekreacyjnych MOSiR (tereny za Hotelem Polskim).
Od lat 60-tych ubiegłego wieku na terenie Aeroklubu Mieleckiego były organizowane sekcje: szybowcowa, samolotowa, modelarska. Organizowano liczne zawody, wśród których znalazły się również zawody latawcowe, cieszące się niezwykłą popularnością.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........