Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Podwyżka podatku

Sesja Rady Gminy Mielec z 18.11.2011 przyniosła znaczne podwyższenie podatków.
Podatek rolny wzrósł do 20% (było 6.5%) Podatek od budynków wzrósł o 1%
Podatku od działalności gospodarczej nie zmieniono. Od gruntów pod działalność gospodarczą też nie ruszono.

Nienormalna jest ta rezerwa

- To nienormalne, że NFZ dzieli rezerwę bez żadnego uzasadnienia, chociaż dysponuje algorytmem do podziału środków pomiędzy regionalnymi oddziałami NFZ - mówi Elżbieta Polak marszałek województwa lubuskiego.
Chciałabym nawiązać do stanowiska samorządu województwa w sprawie podziału rezerwy NFZ. Dlaczego co roku jest z tym problem, czy można taką sytuację zmienić, w jaki sposób można temu zaradzić, żeby podział tych pieniędzy był równy? czytaj dalej
Porozmawiaj na forum mieleckiej społeczności!
fot. gazetalubuska.pl (na zdjęciu marszałek Elżbieta Polak)

Kraszewskiego po przebudowie

I co się zmieniło? Piękna jak widać na zdjęciu kiedyś ulica zamieniła się w łysą betonową polanke. Czy można nazwać remontem, położenie chodnika po obu stronach ulicy i miejsca parkingowego z jednej, nie ruszając nawierzchni jezdni? Teraz trochę szersza droga ale jak staną auta pod śmietnikiem to niestety ciasno się zrobiło.

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Finał w roku 2012 odbędzie się 8 stycznia.
Jak zawsze w akcji udział wezmą harcerze Hufca Związku Harcerstwa Polskiego. Przesłali oni do Fundacji WOŚP formularz rejestracji sztabu.

McDonald's Mielec

W środę 30 listopada nastąpi otwarcie restauracji McDonald's w Mielcu
Obiekt w Mielcu to oferta dla lokalnego rynku pracy. Restauracja zatrudni 57 pracowników, w tym 13 menadżerów. Sala jadalna będzie czynna 7:00 do 24:00 cały tydzień, natomiast linia McDrive przez całą dobę.
Będzie to 277 restauracja sieci w Polsce


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........