Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Komunikacja społeczna w Mielcu

Jak podaje serwis czyliwiesz w naszym mieście w dniu 1 listopada kursować będzie komunikacje społeczna. Pomysł ciekawy ale na dzień dzisiejszy nic takiego niema, może i szkoda.
Redaktorzy Czyliwiesz jak i zniesławionego, stronniczego hej.mielec uczą się pisać i czasami naprawdę niewiedza o czy piszą, co w codziennych wiadomościach pisanych na "pozytywnym" portalu widać bardzo często.

Promyczki Zdrowia w urzędzie

Przed weekendem 19 października wycieczka z mieleckiego Przedszkola nr 6 odwiedziła siedzibę władz miejskich.

W sali obrad im. Jana Pawła II miłym gościom pokazano film o Mielcu „Od wschodu do zachodu słońca". Oglądanie było aktywne - co chwilę dzieci żywo reagowały na znane sobie widoki miasta. Podczas spaceru po korytarzach urzędu przedszkolacy poznali się z wiceprezydentem Bogdanem Bieńkiem i skarbniczką miasta Barbarą Wójcik. Na pożegnanie radosne „Promyczki Zdrowia" stanęły pod urzędem do pamiątkowego zdjęcia.

fot: E.Michocki/mielec.pl

Z Grodzką o świadomym niemacierzyństwie

Czasami zastanawiam się, czy jest granica absurdu, której już nie odważą się przekroczyć nasi politycy i czy jest granica ogłupienia, poza którą niektóre jednostki naszego społeczeństwa spostrzegą, jak ordynarnie są robione przez tychże polityków „w konia”.

Oglądałem na hej.mielec informację z wizyty w Rzeszowie pary ludzi, których zapewne nie powstydziły by się najbardziej lewackie grupy zachodniej Europy,  najbardziej zacietrzewione feministki tejże, czy też najbardziej tęczowe, międzynarodowe środowiska. No i Partia Kobiet w naszym galicyjskim Rzeszowie także się nie powstydziła pary Palikot – Grodzka, zapraszając ich na swój zjazd.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........