Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Oszuści wyłudzili pieniądze na fikcyjną operację

Mieleccy policjanci poszukują pary oszustów, którzy w piątkowe popołudnie udając, że ich znajomy musi przejść szybko operację po wypadku drogowym, oszukali 73-letniego mieszkańca Radomyśla Wielkiego na kwotę 1500 złotych.

Jak ustalili policjanci, około godz. 13.40, do idącego ulicą miasta mężczyzny podjechał ciemny samochód. W środku znajdowali się mężczyzna i kobieta o ciemnej karnacji. Zapytali o najbliższy szpital, a następnie o przychodnię zdrowia w Radomyślu Wielkim. Mężczyzna zgodził się pokazać drogę i wsiadł do samochodu.

Stan linii brzegowej rz.Wisłoka i jakość wałów

12 stycznia radni Jan Kołodziej i Mariusz Kawalec zwrócili się do Wójta gminy Mielec z prośbą o wyjaśnienie sprawy budowy walów, która nas zainteresowała, a niepokoi mieszkańców Woli Mieleckiej.
Dlaczego wał po stronie Woli Mieleckiej jest zdecydowanie węższy od wału po stronie miasta?
Czy wał po stronie Woli Mieleckiej zostanie również wzmocniony (zalany betonem), tak jak jest wzmacniany wał od strony miasta?
Czy poprawiona zostanie linia brzegowa od strony Woli Mieleckiej, która jest w fatalnym naszym zdaniem stanie?
Czy poprawiona zostanie skarpa na której posadowiony jest most, a która została mocno podmyta podczas ostatniej powodzi?

Nabór dzieci do Przedszkola w Woli Mieleckiej

Dyrektor Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej ogłasza nabór dzieci 3,4,5 – letnich z terenu Gminy Mielec do Publicznego Przedszkola Samorządowego w Woli Mieleckiej. Wydawanie „Karty zgłoszenia dziecka do przedszkola” odbędzie się w dniach 1-2 marca 2012 r. w godz. 8.00 – 15.00 w sekretariacie szkoły.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........