Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Festyn Rodzinny na Starówce

Rada mieleckiego osiedla Kościuszki zaprasza 2 września od godziny 15:00 na Festyn Rodzinny współfinansowany przez Gminę Miejską Mielec.
       W programie przewidziano Koncert Orkiestry Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej, występ huru nauczycielskiego Akord, Quintet Akordeonowy, koncert młodzieżowego zespołu Mega Pozytywni, Występ kapeli Podwórkowej. Nie zabraknie zabaw i konkursów dla dzieci.
Zakończenie festynu przewidziano na 19:00
Opiekę medyczną imprezy bezpłatnie zapewnia Pogotowie Ratunkowe w w Mielcu.

W organizacji i zabezpieczeniu imprezy uczestniczą bezpłatnie SCK w Mielcu, MPGK Mielec,  Policja, Straż Pożarna i Straż Miejska.

VI Rozmaitości Folkowe - Dożynki powiatowe - Mielec 2012

Już za tydzień po raz szósty na stadionie „Gryfu” w Mielcu odbędą się „Dożynki Powiatowe”. W dożynkach wezmą udział wszystkie gminy z powiatu mieleckiego. Impreza rozpocznie się mszą dziękczynną w bazylice Mniejszej pw. Św. Mateusza, a następnie korowód dożynkowy przejdzie ulicami starego miasta na stadion Gryfu. Na płycie boiska każda gmina otrzyma domek wystawienniczy w którym zaprezentuje dorobek swojej gminy.
W czasie "Rozmaitości" wręczone zostaną nagrody w konkursach "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" oraz rozstrzygnięte zostaną konkursy "Najsmaczniejsza Strawa", "Najprzedniejszy destylat", "Najładniejsze obejście". Dla tych co chcą posłuchać folkowej muzyki o 16:00 zaśpiewa Marcin Miller z zespołem Boys oraz dwukrotnie Classic Band.Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........