Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Rzemień w płomieniach

Zaczęło się około godziny 9:00. Wezwanie do pożaru traw na granicy lasu. Wyjechaliśmy tradycyjnie GBA 3/16 obsada 5 strażaków. Pożar był dość groźny, gdyż wszystko działo się na granicy lasu, wspólnymi siłami z OSP Rzemień, Dobrynin i Biały Bór opanowaliśmy sytuację. Niestety po odjechaniu zastępów po ok. godzinie pożar rozpoczął się od nowa w tym samym miejscu. Powierzchnia pożaru sięgała 20ha, zagrożony był dom i zaczęły płonąć małe drzewa.

Kartka z życzeniami już od 1 kwietnia


 Od 1 kwietnia na Blogu Mieleckiej społeczności Kartka z życzeniami. Możesz pozdrowić, podziękować, złożyć życzenia imieninowe, urodzinowe itp...Tylko u nas masz taką okazie, korzystaj i napisz do nas od poniedziałku do piątku poprzedzający tydzień opublikowania. Zapraszamy do nas i pisz e-mail  zyczenia@heja.mielec.pl  MOŻESZ NAPISAĆ SMS LUB ZADZWONIĆ DO NAS NA NR. +48600453027 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W OD GODZINY 19-21.DO ZOBACZENIA ZA TYDZIEŃ.
rom54

Spotkanie PiS w Dulczy Małej.

W dniu 25 marca 2012r. w miejscowości Dulcza Mała odbyło się spotkanie parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami Gminy Radomyśl Wielki. W spotkaniu wzięli udział posłowie:

Wojciech Jasiński - były minister skarbu, Jerzy Szmit - członek sejmowej komisji infrastruktury oraz Krzysztof Popiołek - poseł ziemi mieleckiej.

Międzynarodowe spotkanie nauczycieli w Portugalii

Maria Christina Weber, nauczycielki ZSB
W dniach od 7 do 11 marca 2012 roku odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „Comenius – Schlank und fit”. Uczestniczyły w nim delegacje nauczycieli z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, Wittelsbacher-Realschule , Aichach, Escola Basica 2, 3 D.Antonio da Costa, Almada i Şereflikoçhisar Anadolu Lisesi, Ankara. Uczestnicy międzynarodowego projektu po raz drugi obradowali w portugalskim mieście Almada.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego "O Puchar Przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych"

W dniu 24 marca w sobotę na Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej rozegrano turniej tenisa stołowego dla mieszkańców gminy. Nagrody w turnieju były finansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, zaś głównym organizatorem był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Grunwald. Opiekę nad turniejem sprawował Prezes Klubu Janusz Kucharczyk a za stronę organizacyjną i sędziowską odpowiadał sekretarz klubu,Mirosław Gonet.

Wyszedł z więzienia i ponownie pobił matkę

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który tuż po wyjściu z więzienia gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za znęcanie się nad matką ponownie pobił kobietę i groził jej pozbawieniem życia. Sprawca awantury był pijany, miał 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Do awantury doszło w sobotę. Mieszkanka jednej z pod mieleckich wsi powiadomiła Policję o tym, że jej pijany syn awanturuje się.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........