Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Marek Sudoł zwycięzcą polskiego finału Allianz Junior Football Camp

Allianz, oficjalny partner FC Bayern Monachium i Allianz Arena, w dniach 13-17 października tego roku organizuje kolejny międzynarodowy obóz piłkarski Allianz Junior Football Camp w Monachium, na którym młodzież z całego świata będzie mieć niepowtarzalną okazję szkolić się pod okiem trenerów FC Bayern Monachium. Przez pięć dni od 13 do 17 października uczestnicy obozu będą mieli okazję spotkać się z największymi gwiazdami futbolu oraz zobaczyć, także od kulis, życie jednego z największych światowych klubów piłkarskich – FC Bayern Monachium.

Objęcie Sądu Rejonowego w Mielcu projektem "Modernizacja zarządzania kadrami w sądownictwie powszechnym"

Ministerstwo Sprawiedliwości w ramach projektu "Modernizacje zarządzania kadrami w sądownictwie powszechnym", którego celem jest przeprowadzenie analizy obciążenia pracą i opracowania standardów pracy dla wszystkich grup zawodowych w sądownictwie oraz opracowanie uniwersalnego narzędzia pomiaru obciążenia pracą, wybrało do badania Sąd Rejonowy w Mielcu.
Zakres prac badawczych obejmie zbieranie i przetwarzanie informacji dotyczących zadań realizowanych w sądach powszechnych, wywiady i konsultacje z przedstawicielami poszczególnych grup zawodowych, dokumentowanie zadań w formie graficznej i opisowej, zbieranie danych statystycznych, stosowanie metod pomiarowych określonych metodologią.

Spotkanie autorskie Celiny Depy i Doroty Kwoki pt. "Kobiecym głosem"

Grupa literacka "Słowo" w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej, dziś 4 sierpnia o godz. 16:00 zorganizowała spotkanie autorskie Celiny Depy członkini oddziału Związku Literatów Polskich w Rzeszowie, autorki wielu wierszy chętnie zamieszczanych w periodykach, nie tylko polskich i  Doroty Kwoki poetki, malarki i animatorka kultury pt. "Kobiecym Głosem". Obie panie czynnie uczestniczą w życiu społecznym i artystycznym organizując wieczory poetyckie i spotkania z młodzieżą.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........