Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Nie dokazuj

„Nie dokazuj, miły nie dokazuj…” tę parafrazę słów z piosenki Marka Grechuty dedykuję Senatorowi Ortylowi.

Manipulacja informacją!

Ustawa zwana potocznie refundacyjna, dotyczy refundacji cen leków. Weszła w życie 1 stycznia 2012 roku. Rodziła się długo. Wcześniej nic nie wyszło z prób jej zmiany - najpierw w 2005 roku za rządów SLD, a w 2007 roku gdy rządziło PiS .

Co nowego w Mielcu po pierwszej sesji w tym roku?

Radni przyjęli dwie uchwały finansowe, przewidujące zmiany w budżecie miasta i w Wieloletniej Prognozie Finansowej. Są to zmiany związane z prowadzoną rewitalizacją starówki oraz powstaniem serwerowni na potrzeby interaktywnego planu miasta.

Bezpłatne badania mammograficzne

Kiedy zbliżają się 50 urodziny czas pomyśleć o zdrowiu. Badanie mammograficzne może kobietę uchronić przed rozwojem raka piersi.

Za badanie nic się nie płaci, bo koszty pokrywa NFZ. Najlepiej zarejestrować się telefonicznie pod numerem 17582 40 60 i umówić w dogodnym terminie. Można umówić się nawet na sobotę. Trzeba przynieść na badanie dowód osobisty. Badanie trwa ok. 10 minut i jest wykonywane przez doświadczony personel. Wynik do odebrania jest po dwóch tygodniach.

„Mówić prawdę”

Ludzie, którzy nie mówią prawdy – najczęściej chcą coś ukryć.

Na swojej konferencji prasowej Senator Ortyl (w dn. 3.02.2012r.) skomentował ostatnio prace nad budżetem państwa. Stwierdził, że nie poparłam poprawki posła PiS-u dotyczącej utworzenia rezerwy na prace projektowe dotyczące modernizacji linii kolejowej Dębica – Mielec – Ocice (kwota 5 mln zł).

Jaka jest prawda w tej sprawie?

Ambasador USA Lee Feinstein w PZL Mielec


"Właśnie przyjechałem do Rzeszowa, liczę na dobrą wizytę" - przywitał się Ambasador Lee Feinstein, po przylocie na lotnisko w Jasionce.
Podczas wizyty w Województwie Podkarpackim Ambasador Lee Feinstein odwiedzi PZL Mielec  Sikorsky Aircraft Company, i będzie miał okazję obejrzeć linię produkcyjną oraz gotowy helikopter Black Hawk S-70i


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........