Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Uwaga naciągacze!

Przyjeżdża do Ciebie kurier i oświadcza, że ma dla Ciebie paczkę za zaliczeniem.
Koszt około 500 zł. Na paczce jest Twoje imię, nazwisko i poprawnie napisany adres.
Nadawcą jest firma .X., której nie znasz i w której nic nigdy nie zamawiałeś..
Kurier oświadcza, że nic mu na ten temat nie wiadomo, jego zadaniem jest tylko dostarczenie paczki i pobranie pieniędzy, ale skoro są wątpliwości . to można je wyjaśnić od ręki telefonicznie.
Kurier pyta, czy w takim razie może zadzwonić od Ciebie do firmy i szybko się wszystko wyjaśni…
99% ludzi, nie podejrzewając podstępu, wpuszcza kuriera do domu i wskazuje mu, gdzie jest telefon, albowiem chce jak najszybciej sprawę wyjaśnić…
Kurier wykonuje KRÓTKI TELEFON (1 min) i niby sprawdza w firmie, czy nie zaszła pomyłka . po czym informuje Cię, że faktycznie jest to pomyłka, przeprasza grzecznie i wychodzi! (bajki o pomyłkach są
różne w zależności od oceny reakcji wrabianego…).

IX Przegląd Szkolnych Teatrów Jasełkowych

25. 01.2012 r. w sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury w Chorzelowie odbył się IX Przegląd Szkolnych Teatrów Jasełkowych pt. „Idźmy przywitać Pana”. W przeglądzie wzięło udział 6 szkolnych grup teatralnych z rejonu naszej gminy.
Nasza grupa teatralna wyróżniała się profesjonalizmem gry aktorskiej na scenie. Świadczy o tym nagroda oraz słowa pochwały i uznania Jury. Potwierdzeniem tego jest również wyróżnienie Najlepszego Aktora z naszej grupy. Została nim Katarzyna Gamracy – za rolę diabła.

O rybaku i złotej rybce

Placówka Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Mielcu gościla grupę teatralną z Krakowa.
Aktorzy przedstawili piękną opowieść o ,,Rybaku i złotej rybce”. Wesołe piosenki i barwne stroje sprawiły, że miło spędziliśmy wspólnie czas. Pożegnaliśmy gości gromkimi brawami mając nadzieje, że Złota Rybka spełni chociaż trzy z wielu naszych życzeń.

Najpiękniejsza Bożonarodzeniowa Kartka Świąteczna

17 stycznia 2012r w Szkole Podstawowej w Czajkowej odbyło się podsumowanie konkursu na „Najpiękniejszą Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczną”.
Uroczystość rozpoczęła dyrektor Elżbieta Flis, witając wszystkich zaproszonych gości.
Agata Burda-Rusin w krótkiej prezentacji przedstawiła historię kartki świątecznej oraz zaprezentowała nagrodzone i wyróżnione prace.
Szczególnie ważnym momentem było wręczenie nagród i wyróżnień przez Wójta Gminy Tuszów Narodowy Andrzeja Głaza.

Wieczór Kolęd w WDKiR


Na wspólne kolędowanie 22 stycznia br. na zaproszenie Wiejskiego Domu Kultury i Rekreacji w Grochowem przybyli mieszkańcy gminy Tuszów Narodowy oraz zaproszeni goście. Licznie zgromadzoną publiczność powitała dyrektor WDKiR w Grochowem Mariola Pelic, która złożyła wszystkim obecnym życzenia noworoczne oraz w kilku słowach przedstawiła występujące zespoły. Spotkanie zaszczycili swą obecnością ks. Andrzej Świątek Proboszcz Parafii p.w. MB w Borkach Nizińskich, ks. Jerzy Skimina z parafii p.w. MBWW w Tuszowie Narodowym, Przewodniczący Rady Gminy w Tuszowie Narodowym Waldemar Maziarz z rodziną, pani Małgorzata Wieczerzak dyrektor Szkoły Podstawowej im. gen Wł. Sikorskiego w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem, Sołtys wsi Grochowe II pan Zbigniewa Bieleckiego z rodziną.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........