Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Ferie w SDK w Mielcu


Zajęcia plastyczne, muzyczne, szachowe, modelarskie, taneczne, wspólne wyjścia do kina na filmy fabularne dla dzieci i bajki animowane, wyjazdy na pływalnię na osiedlu Smoczka, turnieje w tenisie stołowym czy piłkarzykach, a nawet szachach - z upominkami dla najlepszych, wiele ciekawych zajęć w sali plastycznej, których tematem przewodnim będą maski karnawałowe na wielki bal kończący ferie - to wszystko przygotowaliśmy dla dzieci od 8 lat na nadchodzące dwa tygodnie w ramach akcji pod wszystko mówiącym tytułem „My się zimy nie boimy”...

Karnawałowa Gala Operetkowa

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
zaprasza na
Karnawałową Galę Operetkową
9 lutego (czwartek) 2012, godz. 19.00
sala widowiskowa Domu Kultury SCK w Mielcu

Brak wody

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Mielcu informuje, że w związku z koniecznością wykonania naprawy awarii na Stacji Uzdatniania Wody w dniu 27 stycznia (piątek ) 2012 r. od godz. 9:00 do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla miejscowości Chorzelów i Chrząstów.

Przepraszamy Odbiorców za utrudnienia związane z brakiem wody.

GZGK w Mielcu

Mammografia po raz pierwszy

Kiedy zbliżają się 50 urodziny czas pomyśleć o zdrowiu. Badanie mammograficzne może kobietę uchronić przed rozwojem raka piersi. Wójt Gminy wspólne z Fundacją SOS Życie zapraszają do skorzystania z tych bezpłatnych badań w Mielcu.

Za badanie nic się nie płaci, bo koszty pokrywa NFZ. Najlepiej zarejestrować się telefonicznie pod numerem 17582 40 60 i umówić w dogodnym terminie. Można umówić się nawet na sobotę. Trzeba przynieść na badanie dowód osobisty. Badanie trwa ok. 10 minut i jest wykonywane przez doświadczony personel. Wynik do odebrania jest po dwóch tygodniach.

Nie dla ACTA Pikieta w Mielcu.

Wolny Internet STOP ACTA takiej treści ulotki rozdawali organizatorzy na placu AK w Mielcu w czasie dzisiejszej pikiety przeciwko inwigilacji internetu.
Kilkadziesiąt osób obecnych na miejscu miało możliwość podpisania petycji przeciwko podpisaniu przez panią ambasador w Tokio umowy ACTA.

Mielecki Szpital Powiatowy podpisał kontrakt z NFZ


Podobno kontrakt podpisany z Narodowym Funduszem Zdrowia to sukces dla Szpitala Powiatowego w Mielcu. Jak mówi starosta Andrzej Chrabąszcz - jest to kontrakt satysfakcjonujący Szpital mielecki.
Włodarz nie chce jeszcze mówić o szczegółach ale podkreśla że dużą zasługę mieli przy podpisywaniu dyrektor szpitala Leszek Kołacz i posłanka

Ile Zakład Usług Komunalnych w Mielcu zarobił na śmieciach?

Trzy i pół miliona złotych w ciągu roku Zakład Usług Komunalnych w Mielcu zarobił na śmieciach z terenu miasta. To aż 92 procent wszystkich dochodów tej spółki podało radio Leliwa.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........