Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Wybory 2011
Donald Tusk: Wiem, że te następne 4 lata to jeszcze większe wyzwanie. Bo Polacy mają prawo do coraz wyższej jakości życia i polityki. Nie zawracałbym głowy Polakom, gdybym nie wierzył, że będą lepsze szybsze od tych 10 lat kiedy PO powstało.

Jarosław Kaczyński, nie dowierza wynikom i mówi: Przyjdzie taki dzień że będziemy mieli w Warszawie Budapeszt. Prędzej czy później zwyciężymy, bo po prostu mamy racje.

Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie wygrało na Podkarpaciu. Jednocześnie osiągnęło w regionie swój najlepszy wynik w Polsce.

Nowiny24 wskazują poparcie partii na Podkarpaciu w oparciu o sondaż TNS OBOP: Prawo i Sprawiedliwość - 48,6% Platforma Obywatelska - 23,5%, Polskie Stronnictwo Ludowe - 11,2%, Ruch Palikota - 6,8%, Sojusz Lewicy Demokratycznej - 5,4%, Kongres Nowej Prawicy - 1,8%, Polska Jest Najważniejsza - 1,6%, Polska Partia Pracy - 0,4%, Prawica - 0,4% Samoobrona - 0,3%.

Porozmawiaj na forum mieleckiej społeczności!
Wybory PKW: najwyższa frekwencja m.in. na Podkarpaciu

Państwowa Komisja Wyborcza podała dane o frekwencji w niedzielnych wyborach parlamentarnych. Najwyższa jest m.in. na Podkarpaciu. Głosowanie trwa do godz. 21.00.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........