Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Ogłoszenia parafialne "o pobieraniu opłat za posługę duszpasterską"

Mielec – Parafia p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

1 kwiecień AD 2012

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie palm. Prosimy, aby z palmami zgromadzić się przed kościołem. Na tę Mszę św. zapraszamy szczególnie wszystkie dzieci.

DZIEŃ OTWARTY w Publicznym Gimnazjum w Woli Mieleckiej

Już wkrótce – 12 kwietnia 2012 r. – odbędzie się Dzień Otwarty Publicznego Gimnazjum w Woli Mieleckiej. W tym dniu otwieramy drzwi naszego gimnazjum, abyście mogli zobaczyć jak pracujemy. Dzień Otwarty to wspaniała okazja, aby wspólnie zobaczyć i ocenić szkołę, która rozwija zainteresowania uczniów oraz umożliwia im wybór dobrej szkoły ponadgimnazjalnej, a tym samym lepszy start w dorosłe życie. W roku szkolnym 2012/2013 proponujemy naukę w klasie sportowej lub klasie językowej z poszerzoną ilością godzin wychowania fizycznego albo języka angielskiego.

Wielka Niedziela

Rozpoczynający się w Niedzielę Palmową Wielki Tydzień to w chrześcijaństwie czas rozpamiętywania ostatnich dni życia Chrystusa, przygotowujący do największego święta chrześcijan – Zmartwychwstania Pańskiego.

Wielki Tydzień jest ostatnim tygodniem przed Wielkanocą, a jego najważniejszą cześć stanowi tzw. Triduum Sacrum (Święte Trzy Dni), które tworzy zespół obrzędów i nabożeństwa odprawianych w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę.

Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny

W dniach 30, 31 marca 2012 roku na Węgrzech odbył się Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny. W ramach festiwalu w konkursie wystąpili uczniowie państwowej Szkoły Muzycznej z Mielca z klasy fortepianu Jana Lubienieckiego. Ich występ zakończył się spektakularnym sukcesem …


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........