Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Zmarł ks. Stanisław Mucha

Nie żyje ks. Stanisław Mucha – emerytowany proboszcz parafii Borek. Wprowadzenie ciała zmarłego kapłana do kościoła parafialnego w Borku w poniedziałek (12 marca) o godz. 15.00. Msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym w Borku we wtorek (13 marca) o godz. 12.00, po której ciało zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Spotkanie z Tomaszem Cukiernikiem

Dzisiaj 10 marca o godzinie 16.00 odbędzie się w Mielcu spotkanie z Tomaszem Cukiernikiem, który w Sali Królewskiej, mieszczącej się przy ulicy Kościuszki 10, wygłosi swoją prelekcję pt.: „Polska i UE – wzrost obciążeń, deficyt wolności”.

Spotkanie to odbędzie się z inicjatywy Klubu Dyskusyjnego „Optyka Słowa Niezależnego” i mieleckiego Ruchu Patriotycznego.

Klub Seniora „Wrzos” tanecznie zakończył karnawał 2012

Tanecznie zakończył się karnawał w najmłodszym - choć w tym roku obchodzącym 15 rocznicę swego istnienia - Klubie Seniora „Wrzos”, działającym i mającym swoją siedzibę na osiedlu Szafera.

Dwa spotkania pod rząd miały taneczny karnawałowy charakter - na pierwszym z nich Seniorzy gościli w zaprzyjaźnionym Domu Pomocy Społecznej na osiedlu Smoczka , drugie spotkanie odbyło się w ich siedzibie na Filii SDK nr II przy ul. Botanicznej.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........