Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

W Mielcu znów usuną zaćmę

Na początku roku poruszenie wywołała informacja, że w mieleckim szpitalu nie będą już wykonywane operacje zaćmy.  Wróciła szansa na to, że zabiegi jednak powrócą do Mielca. 29 maja 2012 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mielcu odbyło się spotkanie dotyczące wznowienia działalności NZOZ Okulistyka w Szpitalu Powiatowym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Wszystko wskazuje na to, że w mieleckim szpitalu znów będzie operowana zaćma. Jest bardzo  duża szansa.

Skarabeusz - nowy biurowiec w centrum miasta

Do końca tego roku przy ulicy Jagiellończyka powstanie nowoczesny budynek biurowo-usługowy pod nazwą Skarabeusz.
Inwestorem jest mielecka firma budowlana Megaron – Tomasza Kornaka, która do realizacji tego projektu przygotowywała się od kilku lat. Teraz w Skarabeuszu będzie miała swoją nową siedzibę. Nowy biurowiec powstanie między budynkiem Banku PKO BP a garażami, wybudowanym niegdyś przez MSM w bezpośrednim położeniu Lidla, Dworca PKP/PKS.

M4 Moje Miasto Moje Miejsce - Warsztaty

Od 28.05 br możecie zapisywać się na przeróżne warsztaty, na których nie tylko będziecie się dobrze bawić, ale poznacie wspaniałych ludzi i przeżyjecie niesamowitą przygodę artystyczną.
TUTAJ znajdziecie formularz zgłoszeniowy.
 Przygotowaliśmy 6 warsztatów artystycznych dla osób, które poszukują talentów, chcą je rozwijać lub po prostu mają czas w wakacje, aby przeżyć przygodę w świecie kultury i sztuki.

 M4 Moje Miasto Moje Miejsce, to projekt realizowany od lat w Mielcu.
 Osoby zaangażowane w inicjatywę wspiera Stowarzyszenie Kulturalne JARTE.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........