Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Dni Mielca 2010 r

Pomiędzy 26 a 29 sierpnia odbyły się Dni Mielca. W godzinach popołudniowych mieszkańcy Mielca zebrali się na terenach rekreacyjnego MOSiRu. Dla dzieci plac zabaw, mała gastronomia. Na scenie zaprezentowały się grupy taneczne działające w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Przedstawili oni bogaty program taneczny, nagradzany oklaskami. Widać że te młode zespoły taneczne napracowały się by dziś dobrze zaprezentować swój program.
Z przyjemnością starałem się uchwycić w obiektywie. Życzę im wspaniałych sukcesów na estradzie.

"Podyskutujmy o kulturze" w Przecławiu

Jutro 23.03.12 po raz pierwszy w historii Gminy Przecław odbędzie się otwarta Debata o Kulturze i Kulturze fizycznej z udziałem mieszkańców ,władz gminy, dyrektorów i pracowników jednostek organizacyjnych , oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Wszystkich zainteresowanych tematem kultury i kultury fizycznej w Gminie Przecław, serdecznie zapraszamy do włączenia się w publiczną dyskusję.

Dziadzio w Mielcu

Podkarpacki Poseł Ruchu Palikota - Dariusz Dziadzio zapowiedział cykl spotkań z wyborcami.
Zaplanowane jest 11 spotkań, mi.n w Strzyżowie, Łańcucie, Mielcu, Leżajsku, Ropczycach. Janusz Palikot - Lider ugrupowania ma pojawić się w Rzeszowie i Stalowej Woli.
Partia Palikota dziś nie zamierza wchodzić do koalicji z Platformą Obywatelską, natomiast poparcie dla ustawy emerytalnej w obecnym kształcie zależne są od realizacji przez rząd postulatów Ruchu Palikota.

Będą sprzedawać budynki razem z… lokatorami?

Mieleccy radni PiS alarmują, że nowo uchwalone prawo zezwala na przenosiny najemców miejskich lokali do mieszkań o gorszym standardzie - informują dzisiejsze Super Nowości.
Protesty nie pomogły. Rada miasta Mielca uchwaliła nowe prawo.
Prawo to zezwala na przenosiny najemców lokali socjalnych i pomieszczeń w budynkach komunalnych, które są przeznaczone do remontu, wyburzenia lub sprzedaży. Prawo i Sprawiedliwość grzmi:
"teraz ludzie będą przenoszeni do mieszkań o gorszym standardzie."


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........