Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Przetarg na wycinke drzew pod Park na ul.Wolności

Gmina miejska Mielec ogłosiła przetarg na wycinkę 250 szt. drzew z lasku przy hali targowej. Ciekawe jak je policzyli? wycinka Zamówienie obejmuje wycinkę wraz z usunięciem karp korzeniowych drzew i krzewów w ramach przygotowania terenu parku przy Hali Targowej do dalszych etapów modernizacji.

Ciekawe wieści z gminy Czermin

Może nie tyle ciekawe, co bardzo niepokojące, jak też niechlubne, a jednak tradycyjnie podtrzymywane i przekazywane z pokolenia na pokolenie (urzędnicze).

Opowiedział mi to zdarzenie jeden z mieszkańców wsi Trzciana:

Otóż w dniu 4 listopada br przybył do UG w Czerminie, w celu załatwienia osobistej sprawy. Wstąpił przy okazji do ubikacji na parterze, gdzie w koszu na śmieci zauważył wystającą szyjkę butelki po winie. Zaciekawiony, co może w Urzędzie robić taka butelka, wyjął ją, oglądnął, powąchał i stwierdził, że chyba nie tak dawno została opróżniona, ponieważ jeszcze czuć było świeży zapach wina. Postanowił więc zabawić się w śledczego i dyskretnie zaczął od wójta, który go przepędził. Nie zrażony tym, nie rezygnując ze swej misji, postanowił dalej drążyć temat. Różnie to było odbierane przez urzędników UG. I dla przykładu, podaje zachowanie pracownic GOPS, które próbowały się go pozbyć, – strasząc natychmiastowym powiadomieniem Policji, że to niby on sam jest pod wpływem alkoholu. Znając osobiście naszego bohatera, mogę zaświadczyć, że do strachliwych to on nie należy i w tym przypadku, nie spietrał się, czekał cierpliwie, nie uciekał a że nie doczekał się, więc sam zatelefonował i powiadomił Policję o zaistniałej sytuacji w UG i co go w związku z tym tu spotkało. Według jego relacji, Policja odmówiła interwencji, słowami „my się tą sprawą nie zajmujemy”.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........