Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Pozory mylą, dowód nie

„Pozory mylą, dowód nie” – pod takim hasłem Komenda Główna Policji i Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego w Polsce – Browary Polskie od 2009 r. realizują ogólnopolską kampanię edukacyjną, której celem jest ograniczenie sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim oraz przeciwdziałanie spożyciu alkoholu w tej grupie wiekowej. W połowie lipca 2012 r. rusza kolejna edycja programu, tak jak poprzednia, ukierunkowana na aktywizację środowisk lokalnych.

Policyjne statystyki mówią same za siebie. W ramach działań profilaktycznych w 2011 roku policjanci służby prewencyjnej w całej Polsce ujawnili 15 285 małoletnich znajdujących się pod wpływem alkoholu.

Przenosiny płyty głównej boiska

MOSiR rozpoczął przenosiny płyty głównej na boczne boisko nr 4 za laskiem.

Popularna Czwórka będzie ogrodzona i dostępna na wiosnę przyszłego roku.

Obecnie sytuacja z bazą jest bardzo trudna, bo mamy dostęp tylko do jednego boiska, a jest nim boczna Dwójka obok mostku, która dodatkowo w czwartki i soboty ze względu na bazar jest wyłączona do godziny 14-tej podaje stalmielec.com

Napadł na policjantów

W piątek policjanci zatrzymali 35 - letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu mieleckiego,który odpowie przed sądem za czynna napaść na funkcjonariusza policji,  groźby i uszkodzenie mienia.

Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec jednej z pod mieleckich wsi, który w dniu 13 lipca grasował w swojej miejscowości z nożem i siekierą. Policjanci podejmujący czynności wobec ww ustalili, że ten kilka dni wcześniej groził pozbawieniem życia i

Nowe ronda na drodze do Piątkowca


Na mieleckich drogach dalsze zmiany. Powstały projekty nowych rond na drodze wojewódzkiej 984 w Woli Mieleckiej.
Rondo 1 znajdować się będzie zaraz za mostem to chyba zakręt na Rzędzianowice, a rondo 2 na skrzyżowaniu  Czermin - Przecław. Nie są znane na razie terminy wykonania.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........