Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Napadł na policjantów

W piątek policjanci zatrzymali 35 - letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu mieleckiego,który odpowie przed sądem za czynna napaść na funkcjonariusza policji,  groźby i uszkodzenie mienia.

Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec jednej z pod mieleckich wsi, który w dniu 13 lipca grasował w swojej miejscowości z nożem i siekierą. Policjanci podejmujący czynności wobec ww ustalili, że ten kilka dni wcześniej groził pozbawieniem życia i
zdrowia 60 -letniemu mężczyźnie. Ponad to w dniu 4 lipca tego roku pociął nożem drzwi pokrzywdzonemu. W ostatni piątek ten sam sprawca spotkał swoja ofiarę w sklepie, znów groził śmiercią, po czym oddalając się przebił nożem opony w samochodzie pokrzywdzonego mężczyzny.

Kiedy policjanci udali się za sprawcą ten czekał już na nich na swojej posesji z siekierą i nożem. Po kilkakrotnym wezwaniu do zachowania zgodnego się z prawem policjanci byli zmuszeni użyć środków przymusu bezpośredniego wobec mężczyzny, gdyż ten nie podporządkowywał się wezwaniom funkcjonariuszy. Napastnik po chwili odrzucił siekierę i nóż, po czym zaczął uciekać, w wyniku pościgu został ujęty i zatrzymany.

Mężczyźnie zostały już przedstawione zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat więzienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........