Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Koncerty "Dla Oli"

Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na dwa koncerty świąteczne w wykonaniu zespołów Domu Kultury SCK.
Koncerty szczególne, bo dochód z nich przekazany będzie na pomoc dla 10-letniej Oli Molak, która od półtora roku dzielnie zmaga się z ciężką chorobą.
W niedzielę 18.12.2011 r. o godz. 16.00 w sali widowiskowej naszego Domu Kultury zaprezentują się ZPiT "Rzeszowiacy" wraz z Zespołem Tanecznym "Feniks"
natomiast w poniedziałek 19.12.2011 r. w tej samej sali o godz. 17.00 wystąpią Zespół "Abrakadabra" oraz ZPiT "Mali Rzeszowiacy".

Wstęp na obydwa koncerty możliwy jest po wykupieniu biletu-cegiełki w minimalnej cenie 5 zł. do godz. 15.00 w pok. nr 12 (Dom Kultury, I piętro) po tej godzinie bilety można nabyć w kasie kina "Galaktyka" w godzinach jej urzędowania.
Oczywiście przed i po obydwu koncertach można będzie można wrzucić datek do puszki wspomagając Olę.

Mikołaj w Punkcie Przedszkolnym w Tuszowie Narodowym

Wysoki z długą brodą i workami pełnymi prezentów to nie kto inny a Święty Mikołaj, który przybył do nas 6 grudnia. Jak zawsze uśmiechnięty z sercem przepełnionym dobrocią ofiarował dzieciom prezenty. Zanim jednak przedszkolaki otrzymały podarunki przywitały znakomitego gościa śpiewem. Większość przedszkolaków pierwszy raz uczestniczyła w tak wyjątkowym spotkaniu toteż większość była onieśmielona obecnością Mikołaja i nieśmiało podchodziła z podarunkami przygotowanymi na tą okazję.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........