Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Mistrzostw w Piłce nożnej - międzyosiedlowe

Spółdzielczy Dom Kultury wspólnie z SKF ODEK już od 9 lat organizuje piłkarskie rozgrywki drużyn podwórkowych. W tegorocznej edycji rozgrywek wzięło udział 8 drużyn z terenu naszego miasta. Chłopcy w wieku 11-16 lat zostali podzieleni na dwie kategoriach wiekowe - szkoły podstawowe i gimnazja. Mistrzostwa były rozgrywane systemem pucharowym, trwały dwa tygodnie, a mecze odbywały się na terenach rekreacyjnych MOSiR podaje E.Sieroń z SDK.

Uroczyste wręczenie nagród, które ufundowały Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mielcu i Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „ ODEK”, odbyło się w SDK w piątek 8 czerwca o godzinie 1200.
Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy.

EURO 2012 z umiarem

Miło jest popatrzeć, gdy – jak kraj długi i szeroki – z dnia na dzień robi się w Polsce coraz bardziej kolorowo i wszędzie panuje podniosła atmosfera wyczekiwania na pierwszy mecz naszej reprezentacji narodowej. Rzeczywiście, takie mistrzostwa zdarzają się nam jeden jedyny raz na całe pokolenie, więc jest co świętować.

 Sam nie mogę się już doczekać chwili, gdy nasza jedenastka z polskimi orłami na koszulkach wyjdzie na stadion narodowy i zabrzmi pierwszy gwizdek EURO 2012. Ażeby móc to zobaczyć, zmieniliśmy lekko nawet program dorocznej

Starosta Powiatu Mieleckiego w gronie najlepszych

30 maja br. w ośrodku Atrium w Polańczyku, podsumowano XII edycję Podkarpackiej Nagrody Samorządowej nagradzając najlepszych samorządowców z województwa podkarpackiego. Plebiscyt organizowany jest przez Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie” oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych.
Głównym celem plebiscytu jest promowanie i ukazywanie tych osiągnięć samorządów, które z punktu widzenia społeczności lokalnych przynoszą jak najwięcej pożytku i przyczyniają się do rozwoju danego regionu.

αφήστε τους να κερδίσουν καλύτερα

Dzisiaj wielkie święto Piłki Nożnej. Spędźmy je jak WOLNI ludzie, pijąc TO CO CHCEMY, nosząc TO CO CHCEMY, robiąc pamiątkowe zdjęcia dzieciom i filmy kumplom.
Podobno będzie padało. Ale tam gdzie będę,
WOLNO mi będzie osłonić się parasolem.
WOLNO mi będzie też, zapalić co mi się spodoba.

Dla niezdecydowanych gdzie dzisiaj spędzić czas :

W każdej ze Stref Kibica (jedynym wyjątkiem jest Strefa Kibica w Warszawie, gdzie w obrocie będzie również gotówka) płacić będzie można jedynie kartami typu paypass.

Czy Mielec może mieć znowu „swój charakter”?

Przyjechałem do Rzeszowa na przegląd samochodu i kolejny raz jestem pod wrażeniem zarówno rozwoju, jaki w ostatnich latach Rzeszów przeżywa, jak i jego charakteru, tak różniącego go od innych miast, a jednocześnie robiącego wrażenie.

I zadałem sobie pytanie: co to jest miasto z charakterem, ze stylem, przynależnym tylko jemu, co to jest ten „charakter” miasta?

Pewnie charakter miasta, to, tak samo jak u ludzi, zespół cech który go po pierwsze określa, definiuje, a po drugie, ważniejsze, wyróżnia spośród innych miast.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........