Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Kto kogo w Polsce „doi”

Doi się krowę a bogatego wujka czy ciotkę się „doi”. O ile oczywiście na to pozwolą. Dla nas taką bogatą ciotką do „dojenia” jest unia Europejska, a wujkiem nasze państwo polskie.

Jak już wszyscy mogli się przekonać przez ostatnie 20 lat, a 10 w szczególności, żyjemy w ustroju zwanym socjalizmem. Tyle tylko, że jest to taki socjalizm a rebours. Przynajmniej w części. Bo o ile w tzw. „realnym socjalizmie” klasą uprzywilejowaną byli robotnicy – i nie jest to żadna demagogia, kiedy patrzy się na los klasy robotniczej dzisiaj, tej z prywatnych, nie państwowych firm – to teraz klasą uprzywilejowaną, utrzymywaną przez podatników ze sprywatyzowanej części społeczeństwa, są rolnicy, urzędnicy i cała sfera budżetowa. Jej i dawniej było dobrze, ale teraz jej wszelakie przywileje zasadniczo rozbudowano.

Mikołaje w samolotach


Moje Mikołaje z prezentami dla dzieci wsiadają do naszych mieleckich samolotów, by dolecieć do dzieci na czas.Mój wnuczek Marek gdy poprosiłem go o konsultacje moich kartek od razu krzyknął ze Mikołaj przyjeżdża na saniach,tak ale mój poleci samolotem.Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........