Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Licytacja modelu M18 dla WOŚP

Mistrzowski model samolotu PZL Mielec M-18 Dromader w skali 1:35

Miło nam poinformować, że Grupa EPML Spotters otrzymała następną perełkę do wystawienia na licytację WOŚP. Jest to kolejna konstrukcja Zakładów Lotniczych w Mielcu. Przeprowadzimy licytację M18 Dromader w skali 1:35

Model zbudował Pan Marek Wierzchowski z Torunia. Pan Marek zajmuje się modelarstwem już ponad 40 lat, jednak jak mówi dopiero dzisiejsza technologia i materiały pozwalają w pełni się realizować. Prace przy modelu rozpoczęły się w 2005 roku i trwały 3,5 roku, później jeszcze przez dłuższy okres czasu modelarz dopracowywał Dromadera w wolnych dla siebie chwilach. Dromader powstawał w Toruńskim Klubie Modelarskim "Hercules".

Cantica Romanza "Na skrzydłach"

Cantica Romanza zespół który powstał z inicjatywy mieleckiego muzyka i pedagoga Przemysława Pawłowskiego nie próżnuje. Nagrywa nowy kawałek pt. "Na skrzydłach" do nowej płyty "Romantica 2012"

Cantica Romanza istnieje od 2008 roku

20 finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy

W tym roku gramy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życie wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Samorządowy Ośrodek kultury i Sportu gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie zaprasza

Przebudowa mieleckiego stadionu nabiera tempa


Inwestycji sprzyja wyjątkowo łaskawa zima. Na sektorach wschodnich, a więc od strony ul. Solskiego, powstaje już konstrukcja zadaszenia. Wkrótce zostaną zamontowane tam pierwsze krzesełka. Stan robót relacjonuje prezydent Janusz Chodorowski.
"przebudowa stadionu jest kontynuowana. Instalacje, roboty posadzkowe. Kontynuowany jest ten remont, który pozwoli na przeniesienie klubów sportowych która jest w tej chwili w rozbiórce"


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........