Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Ja i sport (?)

Można by mi powiedzieć – jak się nie znasz na sporcie, to o nim nie pisz, bo napiszesz bzdury. A rzeczywiście nie znam się na nim nic a nic. Tak chyba jak spora część radnych, którzy jednak sportem się zajmują.

Ja ostatni raz na meczu piłki nożnej byłem w roku 1962, kiedy Stal Mielec grała z Górnikiem Zabrze. Grała i przegrała. Ale co to był za mecz. Ludzie stali aż do linii autowej, sędzia boczny biegał nie po aucie, ale po boisku (bo nie było miejsca), i do tego nikt nikogo nie pobił.
Broniący naszej bramki Mysiak miał okazję jeden jedyny raz fiknąć w powietrzu salto, bo strzeliliśmy tylko jedną bramkę a Górnik nam sześć, ale tam nikt nie fikał.

Rozkład jazdy Adria BUS Tarnobrzeg

Jeśli szukasz połączenia z Mielca do Tarnobrzega lub do Dębicy to dobrze trafiłeś. Połączenie to obsługiwane jest przez prywatnego przewoźnika z Tarnobrzega, firmę Adria. W najbliższym czasie firma uruchomi swoją stronę internetową oraz nowe połączenia po nowym roku.  Rozkład jazdy BUS Mielec, zawsze aktualny znajdziesz na sagnet.pl. Wszystkie firmy prywatnej komunikacji Marcel na trasach  Krosno-Rzeszów-Krosno, Stalowa Wola-Rzeszów-Stalowa Wola, Mielec- Rzeszów-Mielec,Tarnobrzeg-Rzeszów-Tarnobrzeg, Jawornik Polski-Rzeszów-Jawornik Polski, Adria,


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........