Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Jak żyć? I ile?

Redaktor Kołodziej z Gazety Wyborczej, stojącej murem za decyzją o podniesieniu wieku emerytalnego, pisze, „że jeśli chodzi o długość życia, to najlepiej być zamężną kobietą z wyższym wykształceniem mieszkającą na wsi. Za to wśród polskich mężczyzn największe szanse na długoletnie życie ma żonaty mieszkaniec podkarpackiego miasta, najlepiej z wyższym wykształceniem”.

Było nas czterech młodych ludzi, z wyższym wykształceniem, po dobrych uczelniach. Był początek lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. W młodym wieku objęliśmy kierownicze, odpowiedzialne stanowiska w naszej WSK PZL Mielec i pełni nadziei i wiary wypełnialiśmy swoje obowiązki. Nawet usiłowaliśmy wprowadzać motywacyjne system wynagradzania, co zresztą szybko nam wybito z głów.

Dekada współpracy

Właśnie mija dziesięć lat od momentu podpisania deklaracji partnerstwa Mielca i niemieckiego miasta Lőhne. Z okazji jubileuszu do Mielca przyjechali niemieccy samorządowcy oraz przedstawiciele instytucji kultury by podsumować dekadę współpracy.
- Współpraca i kontakty społeczności z różnych krajów są kręgosłupem Unii Europejskiej - powiedział stojący na czele delegacji z Lőhne, burmistrz Heinz Dieter Held podczas spotkania, które odbyło się w sobotnie przedpołudnie w Pałacyku Oborskich.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........