Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Swoje studio w Mielcu ma Polskie Radio Rzeszów

8 marca w Mielcu zostało otwarte studio terenowe Polskiego Radia Rzeszów. To czwarte studio rozgłośni na Podkarpaciu. W uroczystym otwarciu wziął udział marszałek Mirosław Karapyta, który był też gościem audycji „Między nami”.

W audycji „Między nami”, którą poprowadziła red. Anna Leśniewska, marszałek Karapyta powiedział, że bardzo się cieszy z faktu, że Mielec zyskał takie studio. Dzisiaj, jadąc do Mielca, mogłem posłuchać wielu interesujących wiadomości, bo radio jest dobrym nośnikiem informacji z lokalnego podwórka – mówił marszałek dodając,

Janusz Chodorowski w nowym studiu radia Rzeszów w Mielcu. Rozmowa

Mielec pełen kwiatów

Radio Rzeszów a także radio RDN Małopolska rozdaję dziś w Mielcu Kwiaty.
Z okazji Dnia Kobiet RDN Tulipany po godzinie 13:00 a rozgłośnia z Rzeszowa róże

Samorządy będą finansować religię w szkołach

MEN wpisał religię w szkolny plan nauczania, finansowany przez samorządy i to samorządy od września mogą decydować o tym, czy religia pozostanie w szkole, czy też nie. Specjaliści twierdzą że może to prowadzić do łamania przez stronę polską Konkordatu.

Święto kobiet - jak to się zaczęło.

Międzynarodowy Dzień Kobiet- rewolucyjne święto rewolucjonistek, ustanowiony z inicjatywy żydówki Klary Zetkin na Konferencji Socjalistycznej w Kopenhadze w marcu 1910 roku. Pierwotnie był pomyślany jako święto rewolucjonistek a nie kobiet po prostu. Wtedy bycie rewolucjonistą oznaczało walkę przeciwko Bogu, carowi i ojczyźnie, za Międzynarodówkę. Początkowo to rewolucyjne święto nie miało wyznaczonego konkretnego dnia, z roku na rok wędrowało i skakało po kalendarzu w pierwszej połowie marca (według starego kalendarza).

Eliminacje XII Edycji Konkursu Piosenki Angielskiej

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu informuje, że w dn. 13 kwietnia 2012 r. (piątek) o godz. 10.00 w sali widowiskowej Domu Kultury SCK odbędą się Eliminacje Wstępne XII Edycji Konkursu Piosenki Angielskiej (próby od godz. 8.00).

Organizatorami Konkursu są Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Szkoła Języków Obcych "WORD" w Tarnobrzegu. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów w wieku 7 - 18 lat oraz dla osób dorosłych.

Kwiaty i Życzenia dla Pań

W Tym Szczególnym Dniu, Życzymy Naszym Paniom,Spełnienia Wszystkich Marzeń,Zarówno Tych Malutkich i Troszkę Większych.Pamiętajcie,Że Świat Bez Was Nie Miałby Sensu.Ech, Kobiety.Kobiety...Z Wami Źle,Ale bez Was Jeszcze Gorzej..Zapraszam na video klip oraz kartki z życzeniami.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........