Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Parking czy...?

W dniu 12.02.2013 na parkingu (parking żużlowy centrum strefy) parkując rano auto w jechałem w dziurę z której nie dało się wyjechać. Przy pomocy pługa odśnieżającego, po 2 godzinach w końcu mogłem pójść do pracy. Na moją interwencję w Urzędzie Miasta Mielca otrzymałem od urzędnika który żyje z moich podatków informację że jest zima i są takie trudne warunki (jak jest zima to jest zimno) - pisze Andrzej Kiczura. Chciałbym tylko zwrócić uwagę że takie warunki panują od paru lat i nie tylko w zimie ale również na wiosnę gdzie brniemy w kilku centymetrowym błocie, w lecie gdzie jeździmy po wysuszonych wertepach i na jesień gdzie sytuacja powtarza się z wiosny.

W Walentynki graliśmy dla Karolinki Cisło


Trwa akcja pomocy dla chorej Karolinki. Przyłączyli się do niej także zawodnicy siatkarskiej Stali Mielec i handballowy Tauron Stali Mielec. Zagrali oni mecz charytatywny, z którego dochód przekazany został rodzicom Karolinki.
 Sześcioletnia Karolinka Cisło z Malinia potrzebuje operacji, która kosztuje aż 36 tys. euro. Karolinka ma wadę serca HLHS. Bez specjalistycznego leczenia grozi jej śmierć. Wada ta wymaga trzyetapowego leczenia. Pierwsze dwie operacje dziewczynka ma już za sobą. Niestety, termin na przeprowadzenie trzeciego etapu tzw. operacji Fontana jest w Polsce nieosiągalny. Trzeci etap będzie miał miejsce w Klinice Uniwersyteckiej w Münster. Lekarz prowadzący, kardiochirurg prof. Edward Malec przeprowadzał dwie pierwsze operacje poinformował że termin operacji wyznaczył na początek 2013 roku.Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........