Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Akordeonowe melodie z pozdrowieniami z mielca.

Zapraszam na przed ostatnie pocztówki w tym roku, jeszcze pojawią się z mieleckimi samolotami. W następnym roku na wiosnę mam zamiar z obiektywem odwiedzić osiedle Borek. Długo się zastanawiałem jaką użyć muzykę do moich pocztówek i jednak wracam do akordeonu która jest dobrze oglądana pt;MIELEC I AKORDEONOWE MELODIE.
 Zezwalamy na kopiowanie pocztówek ale nie wolno nic zmieniać. Pocztówki "Pozdrowienia  z Mielca" to doskonały sposób na promocję naszego miasta.

Cyrkowe show

Cyrk Juremix zaprasza na Cyrkowe Show z udziałem artystów z programu "Mam talent".
Impreza odbędzie się w dniu 10 lipca 2012 r. o godz. 18:30 na terenie Publicznego Gimnazjum w Padwi Narodowej.

"Cyrk Juremix powstał w 2005 r. Dynamiczny rozwój i konsekwentna praca pozwoliły nam na osiągnięcie wiodącej pozycji na europejskim rynku cyrkowym. Wieloletnia współpraca umożliwia nam pozyskiwanie dobrych rzetelnych artystów, ktorzy

Marcin Wyrostek Tango Corazon Quintet. III koncert XV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego

Zespół powstał w 2006 roku z inicjatywy Agnieszki Hasse oraz Marcina Wyrostka. 
Repertuar oparty jest głownie na muzyce Astora Piazzolli - oryginalne opracowania kompozytora oraz aranżacje Marcina Wyrostka. Zespół  występuje na międzynarodowych festiwalach muzycznych na całym świecie. Podczas niektórych koncertów zespołowi towarzyszy wokalista oraz profesjonalne pary taneczne.

Debiutancka płyta zespołu pokryła się już Złotem i Platyną, a w notowaniach sprzedaży w Polsce zajęła pierwsze miejsce w styczniu 2010 r. Album "Magia del Tango" otrzymał nominacje do "Fryderyków" w dwóch kategoriach.Czy lekarz wypisze nam receptę na lek refundowany?

Umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia dotyczące  wystawiania recept na leki refundowane podpisują wyłącznie lekarze prowadzący prywatne praktyki lekarskie i wystawiający recepty dla siebie i dla członków rodziny, blisko połowa lekarzy z tej grupy takie umowy już podpisała a procedura podpisywania nie została zakończona.
Celem umowy jest zabezpieczenie praw pacjenta, zabezpieczenie wydatkowania  środków 

Recital fortepianowy Ernestine Bluteau

Już od 4 lipca są do odebrania bezpłatne wejściówki na organizowany przez Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu Recital fortepianowy ERNESTINE BLUTEAU. Recital odbędzie się 18 lipca 2012 roku , godz. 19:00 w sali widowiskowej Domu Kultury SCK.  
 Gość specjalny i prowadzenie, matka pianistki Krystyna Mazurówna. Wieczór uświetni Grupa Tańca BEZNAZWY której choreografem jest Joanna Lonczak.


Wejściówki można odebrać w pok. 10 Ip. DK SCK (w godz. 8.00-16.00) oraz w kasie Kina GALAKTYKA (czynna godzinę przed każdym seansem)

Teatr Tańca "AleToNic" na Krośnieńskie scenie i podium

30 czerwca 2012 roku Teatr Tańca "AleToNic" działający przy Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu uczestniczył w II Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "INTERMEDIUM" w Krośnie.

TT "AleToNic" na krośnieńskiej scenie zaprezentował się w miniaturze tanecznej pt. "Dotykać ziemi i sięgać nieba".

Spośród 31 zespołów startujących w tanecznej rywalizacji jury do koncertu laureatów zakwalifikowało 11  grup. TT "AleToNic" przeszedł pomyślnie eliminacje i otrzymał zaproszenie do udziału w koncercie laureatów. Ostateczny werdykt jury okazał się dla zespołu jeszcze większą niespodzianką. W kategorii powyżej 15 lat TT "AleToNic" wytańczył zaszczytne I miejsce. Choreografem grupy jest instr. Izabela Serwan.

Przed mielecką "naczyniówką" skok rozwojowy

Prof. dr hab. n. med. Jacek Wroński, specjalista chirurgii naczyniowej i angiologii będzie współpracował z mieleckim z szpitalem.
- Podpisanie umowy w tej kwestii to dla nas niezwykłe wydarzenie, ponieważ pan profesor to doskonały fachowiec o bardzo bogatym doświadczeniu, dużej wiedzy, którą przekaże naszym lekarzom, zwłaszcza młodszym, na nowo powstałym Oddziale Chirurgii Naczyniowej - podkreśla Leszek Kołacz, dyrektor mieleckiej placówki. Dodaje, że to oznacza wielki skok rozwojowy oddziału, ale także wciąż umacniającą się markę szpitala.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........