Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Mielecka Inicjatywa Ekologiczna – Realizacja


     Za nami półmetek, firmowanej przez Opcję Społeczno-Narodową, czwartej odsłony inicjatywy ekologicznej „W tych dniach sprzątamy nasz świat”, której pierwszy etap odbył się w Mielcu.

I tak, w pewien piękny lipcowy poranek grupka facetów postanowiła przywdziać wygodne wdzianko, zaopatrzyć się w zestaw „małego ekologa”, czyli rękawice plus worki, i wyruszyć w miasto w poszukiwaniu śmieci. A tych niestety nie brakowało, przy czym stopień rozkładu niektórych z nich wyraźnie sugerował brak zainteresowania określonymi regionami Mielca ze strony odpowiednich służb miejskich.

Co aktualnie w "Galaktyce" grają?


Repertuar Kina „Galaktyka"
Kino „Galaktyka" - Samorządowe Centrum Kultury 39-300 Mielec, Al. Niepodległości 7
tel. 17 586 20 21 www.kinogalaktyka.pl

Policjanci przejechali się na koniach.

 Dwóch policjantów, Jerzy R. z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz jego kolega z mieleckiej komendy Piotr P.zasiądą na ławie oskarżonych za przekroczenie uprawnień i oszustwo
Według prokuratury - nacięli urząd marszałkowski na ponad 10 tys. zł przy zakupie konia dla policji.
Pierwszy jest zawieszony w czynnościach służbowych, drugi po miesięcznej przerwie w pracy wrócił do służby. - Policjant czeka na prawomocny wyrok sądu - mówi Paweł Międlar, rzecznik podkarpackiej policji. Obaj stracą pracę jeżeli zostaną skazani prawomocnym wyrokiem.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........