Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Warsztaty wokalne

Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na wakacyjne bezpłatne warsztaty wokalne, które odbędą się 14.08 (wtorek) o godz. 10.00 w sali nr 13 Domu Kultury SCK. To drugi poprawiony termin zajęć Warsztaty prowadzeni instruktorka Sylwia Dudek. Chętni proszeni są o przygotowanie piosenki i ewentualne przyniesienie ze sobą podkładów muzycznych. Po zajęciach istnieje możliwość zapisów na zajęcia całoroczne. Warto wziąść udział w warsztatach ponieważ to nie tylko nauka spiewu ale i ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu. W imieniu Centrum Kultury zapraszamy do śpiewania!!!

O dawaniu i braniu – kilka myśli

Nie wiem, czy w życiu więcej dałem, czy wziąłem. Nie myślałem o tym dotychczas. Nie wiem także, co jest piękniejsze i co sprawiało mi więcej radości, branie czy dawanie. Zresztą, czy słowo „piękniejsze” jest właściwym do określenia tak prozaicznych czynności, jak wymiana rzeczy, myśli czy uczuć?

No tak, ale dlaczego w pierwszej kolejności sprowadzam dawanie lub branie do wymiany rzeczy? Jeśli poprzestalibyśmy na tym jedynie, to rzeczywiście wymianę rzeczy, nawet najpiękniejszych, trudno określić słowem „piękna”. Bo czymże jest sama wymiana przedmiotów, artefaktów naszego bytowania, nawet jeśli są

VI koncert XV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu oraz Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu Zapraszają na V koncert XV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego
 Józef Serafin recital organowy, Zespół Muzyki Dawnej Hortus Musicus
14 sierpnia 2012 godz. 19.30, Kościół pw. MBNP w Mielcu,
wstęp wolny

ZUMBA DANCE FITNES

Zumba, zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........