Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

W Łodzi rozpoczęły się Mistrzostwa Europy 15-latków

Dziś na boiskach Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej w Łodzi rozpoczęły się Klubowe Mistrzostwa Europy 15-latków w piłce nożnej Premier Cup 2012.
To najpoważniejsza futbolowa impreza w tej kategorii wiekowej.
W turnieju bierze udział 20 drużyn -  mistrzowie: Austrii (Austria Wiedeń), Belgii (KRC Genk) Chorwacji (Dinamo Zagrzeb), Czech (FK Teplice), Danii (Broendby IF), Finlandii (HJK Helsinki), Węgier (FCA Felcsut), Izraela (Beitar Netanya), Holandii (PSV Eindhoven), Norwegii (Viking FK), Portugalii (Sporting Alcochete), Rosji (FA Primorski), Serbii (FK Borac), Słowacji (MSK Żilina), Słowenii (FC Kranj), Szwecji (AIK Sztokholm), Szwajcarii (FC Zurich) i Turcji (Bursaspor). Polskę reprezentują mistrz kraju - Stal Mielec, oraz gospodarz turnieju - UKS SMS Łódź.

Trasa koncertowa Armia gra "Legendę"

2012-05-18 - godz.19,oo

www.armia.art.pl

support Absolute Spirit
Bilety : 35
Bilety w przedsprzedaży : 30 zł - można nabyć w: -Sklep HIP-HOP
Klub Studio

Termo Organika wspomaga ośrodek dla niepełnosprawnych dzieci

Termo Organika rokrocznie z każdej paczki styropianu przekazuje 1 grosz na pomoc potrzebującym dzieciom. To dobrowolne „opodatkowanie” pozwala firmie zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych na wsparcie trzech ośrodków społecznych w Krakowie, Stoku Lackim oraz Mielcu.

Majówka "U Hrabiego"


Na jarmarku jak w przysłowiowym garncu zobaczyć można  wszystko co związane jest z dawnym rzemiosłem i historią Polski. Centralnym punktem jarmarku jest staropolski piec chlebowy, w którym wypiekane są pyszności z minionych epok, a przede wszystkim podpłomyki z cebulą i grzybami. W skład jarmarku wchodzą stanowiska dawnych kupców prezentujących swoje wyroby. Spotkać tu można kram podróżnego dziada ? bajarza, suto wypełniony rzeźbą i snycerstwem. Obok rogownik zaprosi w świat dawnych wyrobów kościanych i rogowych, a jego pomocnik utka na bardzie piękne krajki.

Podłożenie bomby w mielcu

1 maja mielecka Policja została powiadomiona przez mieszkańca Osiedla Smoczka, że na terenie jego posesji została podłożona bomba.  Powiedział mundurowym, że otrzymał telefon z taką informacją. Miał to być szantażysta, który chciał otrzymać wysoką sumę pieniężną.

Gmina sfinansuje pobyt dziecka w pieczach zastępczych

Nowa Ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej... zobowiązuje gminy do sfinansowania pobytu swoich najmłodszych obywateli w pieczach zastępczych.
    Ustawa wprowadziła,do tej pory tego nie było, że gmina będzie finansować pobyt dziecka w domu dziecka w rodzinie zastępczej. Do tej pory nie dotyczyło to budżetu gmin bo finansowało to państwo.

Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych we wszystkich Oddziałach ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w dniu 30 maja 2012 roku organizuje Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych w związku z obchodzonym w maju Europejskim Dniem Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.
Celem przedsięwzięcia jest upowszechnienie wiedzy o prawach osób niepełnosprawnych oraz udostępnienie zainteresowanym kompleksowej informacji w obszarze zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi oraz możliwościami aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Tak kończy się jazda po alkoholu


Tak kończy się szybka jazda po alkoholu.Siatka zdemolowana, ogród nieuszkodzony, ślady samochodu na ścianie [rozwalone okno] i na balkonie [od dołu?]. Auto do kasacji a młodzi ludzie do szpitala. Rzędzianowice godz. ok 3 nad ranem 03.05.2012r.

 


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........